Profesjonalne szkolenia i kursy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Awatar użytkownika
Agnieszka81

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Post autor: Agnieszka81 » 30 gru 2014 10:24

Ja również mam pytanie związane z kursami. Mój mąż planuje w przyszłym roku zapisać się na szkolenie (a dokładniej na kursy CAD/CAM). Może któraś z Was kojarzy tę firmę szkoleniową - szkolenia.innpuls? Wiadomo, są to szkolenia techniczne, dlatego zależy nam na tym, aby przeprowadzone były profesjonalnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a przede wszystkim przeprowadzone przez wykwalifikowane osoby.

karolina22

Post autor: karolina22 » 02 sty 2015 10:19

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne szkolenia z zakresu biznesu, chciałabym zaproponować wszystkim zainteresowanym szkolenia menadżerskie firmy Intra Biznes. Ofertę można przejrzeć. Sama skorzystałam z ich usług i muszę przyznać, że zarówno ja, jak i moi pracownicy dużo pewniej czujemy się w pracy

kreatynka

Post autor: kreatynka » 07 sty 2015 14:43

Obecnie dość dużą rolę odgrywa marketing internetowy, dlatego przebycie szkolenia z tego zakresu może bardzo wiele wnieść. Przy niektórych jest obecnie obniżka ceny, także może Wam się jeszcze uda zrobić je taniej niż zwykle :)

pepitka

Post autor: pepitka » 08 sty 2015 13:34

Od dłuższego czasu o takim myślę, ponieważ podstawą każdego biznesu w sieci jest dobrze pozycjonowana stronka w internecie!
Wpływa to na sprzedaż i liczbę odwiedzin na niej.
Więc warto się zainteresować!

wika

Post autor: wika » 08 sty 2015 21:18

Za mną od jakiegoś czasu chodzi szkolenie z Social Media marketingu. Z tego co wiem 15 lutego odbędzie się szkolenie online i chyba się zapiszę bo wiedza, która zostanie tam przekazana na pewno mi się przyda. Szkoda, że w moim mieście nie organizują takich szkoleń bo z chęcią bym poszła. A u was jak jest z szkoleniami? Często są organizowane czy też musicie się ratować internetem?

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 12 sty 2015 16:26

Mają tez z Content Marketing - Xannsem.
Ja preferuję te najbardziej ze wszystkich jakie znalazłam u nich na stronce!

Coldi

Post autor: Coldi » 11 mar 2015 22:00

Niestety nie znam. Fajnie jednak, że są ludzie ambitni i chcą podnosić swoje kwalifikacje. U mnie wśród znajomych zrobił się szał wśród kursów instruktorskich. Zauważyłam, że stało się to bardzo modne. Słyszę teraz coraz częściej też o Akademii Mistrzostwa Sportowego. Ponoć w dziedzinie takich szkoleń jest bardzo dobra. Przynajmniej tak mówią znajomi którzy się w tym orientują

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 26 mar 2015 09:25

Sporo z tych szkoleń, które przytoczyłyście opierają się na umiejętnościach miękkich, które przydają się, ale tak naprawdę nie dają żadnej konkretnej umiejętności, którą możemy się pochwalić np na rozmowie kwalifikacyjnej czy też w CV. W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest ćwiczyć naukę języków obcych. Osobiście mogę śmiało polecić firmę Berlitz. Jeżeli ktoś może pochwalić się znajomością 2-3 języków to jest to już doskonała wizytówka.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 09 lip 2015 08:11

Ja się z Tobą nie zgodzę. Na rozmowie kwalifikacyjnej można powiedzieć wszystko i pochwalić się wszystkim, ale szkolenia różnego typu oprócz wiedzy teoretycznej pomagają zdobyć też umiejętności praktyczne - i to jest ważne. Np. Akademia Menedżera organizuje szkolenia biznesowe oparte na polskich realiach. Szkolenia te uczą planowania rozwoju firmy, dobrych praktyk zarządzania zespołem, komunikacji z zespołem i wielu innych, przydatnych rzeczy, które przydadzą się w codziennej pracy.

raczkowa

Post autor: raczkowa » 03 wrz 2015 09:59

Pewnie, że na rozmowie można pochwalić się wszystkim, a jeżeli mamy to potwierdzone certyfikatem nie mówiąc już o doświadczeniu to tym bardziej podnosimy nasze szanse na otrzymanie danej pracy. Dlatego ja korzystając z jakichkolwiek kursów zawsze dobieram je tak, aby pasowały do profesji, którą wykonuję. Bo skoro jestem piekarzem to po co mi kurs kosmetyczny?! W związku z tym jako, że prowadzę własną firmę korzystam ze szkoleń, które pomogą mi w jej prowadzeniu. Jednym z takich jest kurs Zarządzania wydajnością, aktualnie na niego uczęszczam i póki co dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Już nie mogę się doczekać kiedy wprowadzę je w życie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”