Profesjonalne szkolenia i kursy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
adia

Profesjonalne szkolenia i kursy

Postautor: adia » 25 mar 2013 23:14

Interesuje mnie zdobycie certyfikatu ACCA, szukam sprawdzonej instytucji szkoleniowej. Czy możecie polecić taką firmę w Warszawie? na innym forum ktoś np. pisał dobre o pinie o academyofbusiness, jeśli któras z was korzystała ze szkoleń tej firmy to bardzo proszę o opinie.

aldonaxx

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Postautor: aldonaxx » 23 maja 2014 11:31

Jeśli macie jakieś wyjazdy na szkolenia do Poznania to mogę polecic pensjonat gdzie możecie się zatrzymac. To Nest, gdzie jest naprawdę miło i przytulnie. Właściciele to mili i przyjaźni ludzie, którzy są bardzo życzliwi. Pensjonat znajduje się niedaleko centrum- to duży plus

Karolcia89

Postautor: Karolcia89 » 28 maja 2014 10:22

a ja polecam Wam firmę która zajmuje się "Nasza oferta obejmuje zróżnicowane kanały komunikacyjne. Realizujemy projekty marketingowe, public relations, relacji inwestorskich, a także zajmujemy się organizacją wydarzeń specjalnych i treningów medialnych." itbc.pl, może komuś się przyda :) piszcie swoje opinie na ten temat

johnnorton

Postautor: johnnorton » 07 cze 2014 19:49

Przy wyborze szkolenia przepatrz wiele ofert bo ceny znacznie się różnią, nie warto przeplacać.

kreatynka

Postautor: kreatynka » 24 lis 2014 13:05

Powiem Wam, że nawet nie spodziewałam się jak ważne są kursy, dopóki sama nie zaczęłam szukać pracy. No i faktycznie, jeśli ktoś ma te same kwalifikacje, ale porobił sobie więcej kursów od razu wskoczył wyżej. Dla większości jednak trudne jest wybranie odpowiednich kursów, ja wybrałam kursy kadrowo-płacowe. Jestem po Administracji, także dodatkowa wiedza z tego zakresu jest jak najbardziej pożądana. Wybrałam firmę BDO, przekonał mnie sposób przeprowadzania przez nich takich kursów.

jkw.

Postautor: jkw. » 02 gru 2014 17:54

Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł na temat podnoszenia kwalifikacji http://www.praca-brzeszcze.pl/porady-dl ... alifikacje. Sprawdźcie sami, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Jak na przykład kto najczęściej podnosi swoje kwalifikacje, z jakiego regionu Polski i oczywiście czy to się opłaca.

kreatynka

Postautor: kreatynka » 09 gru 2014 08:57

Bardzo istotną tematyką są finanse i to w każdym przedsiębiorstwie. Także takie kursy księgowe czy podatkowe na pewno wiele wniosą zarówno w doświadczenia pracownika, jak również do firmy. BDO jest firmą oferującą takie szkolenia w największych polskich aglomeracjach, warto zadzwonić i zapytać!

MamaAnia

Postautor: MamaAnia » 10 gru 2014 17:28

Ja korzystałam z profesjonalnych szkoleń na temat przetwarzania danych osobowych i polecam wszystkim tę firmę do szkoleń. Bardzo dobrzy trenerzy, ciekawe zajęcia.
W jej ofercie jest wiele innych ciekawych kursów, więc jeśli ktoś chce się rozwijać to warto zainwestować. Ja pracuję w biurze z komputerem i potrzebuję szkoleń biurowych, a oferta Trenuj Sukces najbardziej mi odpowiada. Moja firma często organizuje tego typu szkolenia i bardzo dobrze, bo dzięki temu i my się rozwijamy i firma.

Awatar użytkownika
magda.w

Postautor: magda.w » 30 gru 2014 10:19

A czy istnieją jakieś kursy/szkolenia krawieckie?

Awatar użytkownika
magda.w

Postautor: magda.w » 30 gru 2014 10:19

Jeśli tak, to gdzie i jak wyglada to cenowo?

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”