Profesjonalne sprzątanie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
gasiorek

Profesjonalne sprzątanie

Post autor: gasiorek » 29 kwie 2014 22:58

W ramach samodoskonalenia postanowiłam, że czas który spędzałam na sprzątaniu powinnam poświęcić na dokształcanie. Zatrudniłam firmę, która wykonuje za mnie prace porządkowe w domu i wokół domu znacznie lepiej niż gdy robiłam to sama.

Awatar użytkownika
green

Re: Profesjonalne sprzątanie

Post autor: green » 19 maja 2014 19:36

Zdarza się mi korzystać z usług takich firm , ale tylko w przypadku większych porządków.

gagatka

Post autor: gagatka » 19 maja 2014 23:21

Zazdroszczę. Ja póki co muszę sama walczyć z nieporządkiem w domu. A czasami chciałoby się na chwilę oderwać od mioteł i ścierek, zadbać o dłonie.

nissos
Kontakt:

Post autor: nissos » 28 paź 2014 14:40

Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na opłacenie usług firmy sprzątającej. Przynajmniej od czasu do czasu. W domu mam kilka bardzo dużych okien, a ich mycie nie jest moją mocną stronę. Czasem też bywam naprawdę zmęczona.

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 03 gru 2014 10:49

Ja zatrudniłam firmę sprzątającą z Warszawy do sprzątania w domu i biura, bo jestem pracującą kobietą i niestety mam bardzo mało czasu. Mogę zając się sprawami zawodowymi, których jest mnóstwo. Na sprzątanie nie mam kompletnie czasu i nic na to nie poradzę.
Polecam tę firmę, mi doradziła koleżanka i jestem zadowolona z ich pracy. Nie mam żadnych kłopotów, wszystkie prace wykonywane są na czas. Warto podpisać umowę na cykliczne sprzątanie jeśli firma jest dobra.

natalia.deresz
Kontakt:

Post autor: natalia.deresz » 06 lut 2015 15:33

Czas na sprzątanie to rzeczywiście problem w obecnych czasach i najczęściej rozwiązania są dwa albo zatrudnić osobę, która nas w tym wspomoże, albo zainwestować w sprzęt, który przyspieszy pracę. Ja kupiłam do mycia podłóg takie fajnie urządzenie, gdzie nalewa się wodę z odpowiednim płynem. Urządzenie wytwarza parę i bardzo fajnie zmywa podłogi, jest o wiele wygodniejsze niż mycie podłogi mopem. Kupowałam w sklepie euro-mop.pl. Polecam

uotwarte

Post autor: uotwarte » 09 lut 2015 08:43

Raz na jakiś czas przyda się ozonowanie, po takim zabiegu atmosfera w pomieszczeniu staje się krystalicznie czysta, pozbawiona wszelkich alergenów, ozonowanie pomaga również pozbyć się wszystkich niemiłych zapachów.

mamatasia

Post autor: mamatasia » 09 mar 2015 18:03

zgadzam się, że od czasu do czasu warto zlecić pranie i sprzątanie dywanów, okien itp profesjonaliście. Ja teraz zamawiam dezynsekcje.

Wojciech_Maslowski

Post autor: Wojciech_Maslowski » 23 mar 2015 00:46

Do mycia okien zatrudniamy i jesteśmy bardzo zadowoleniu z usług.

Marta38

Post autor: Marta38 » 07 maja 2015 16:05

Przecież nie trzeba zatrudniać firmy do sprzątania, żeby zaoszczędzić czas... Wystarczy pracować mądrze, a nie ciężko. Też miałam problem wcześniej - biznes, dzieci, mąż, dom. Polecam poszukać profesjonalnego sprzętu do sprzątania, naprawdę takie rzeczy działają cuda.
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”