Profesjonalne sprzątanie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
biedroska

Re: Profesjonalne sprzątanie

Post autor: biedroska » 14 sie 2017 14:49

z jednej strony fajna opcja a z drugiej jednak wolę już postawić na dobrą, profesjonalną firmę, a jednak strzelanie czy trafię na kogoś kto zajmie się sprzątaniem faktycznie na najwyższym poziomie czy zrobi to po łebkach to jak dla mnie trochę strata czasu

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 18 sie 2017 08:29

Zgadzam się. Jednak odpowiednio przystosowane firmy zawsze zadbają lepiej o porządek, niż zatrudnione pojedyncze sprzątaczki. Warto mieć to na uwadze. Chodzi chociażby o wyposażenie w takie maszyny sprzątające. Przy ich pomocy o wiele prościej utrzymać cały obiekt w czystości.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 22 sie 2017 20:03

Ja korzystałam z firmy Clar System. Świadczą szereg usług specjalistycznych związanych z utrzymaniem czystości. Usługi realizują w różnorodnych obiektach, zarówno w ramach umów stałych, jak i zleceń jednorazowych. Ja jestem zadowolona z współpracy z nimi. W firmie zawsze czysto.

mamaja

Post autor: mamaja » 29 wrz 2017 22:45

ja zawsze sprzątam samodzielnie, nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się korzystać z pomocy innych. Grunt to dobra organizacja czasu i dobra chemia :) Do mycia paneli mogę polecić np mój sprawdzony Sidolux - nie wyobrażam sobie myć podłóg niczym innym :)

Oliwkaaa

Post autor: Oliwkaaa » 03 paź 2017 21:42

Ja też stawiam na samodzielne sprzątanie- przynajmniej mam pewność, że będzie dokładnie. A od kiedy sprzątam płynami Sidolux idzie mi to szybko i sprawnie więc nie narzekam!

Koraa

Post autor: Koraa » 06 lis 2017 18:03

Sprzątać też trzeba umieć jednak i do tego są potrzebne dobre produkty, które znacznie w tym pomogą. Jeżeli chodzi np o pielęgnację paneli to ja polecam sidolux expert do paneli. Nabłyszcza i odświeża wygląd podłogi bez polerowania, zabezpiecza podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi, tworzy antypoślizgową powłokę i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi co dla mnie jest mega ważne bo nie raz przez inne płyny czułam się na podłodze jak na lodowisku.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 28 lis 2017 04:12

Jeśli sprzatanie ma być faktycznie profesjonalne, to trzeba zadbać o równie dobre środki do czyszczenia. Równie ważne jest czyściwo a nawet ręczniki papierowe. Moja firma sprzątająca opiera się na produktach marki http://duncan-papier.pl/ .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”