Szkolenie językowe- gdzie?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
marylaa

Szkolenie językowe- gdzie?

Post autor: marylaa » 06 kwie 2016 11:05

A jakbym chciała się podszkolić w angielskim biznesowym to jak to zorganizować? Ktoś z Was sprawdzał czy faktycznie pomagają te kursy sita? Przynajmniej nie trzeba by wychodzić z domu na lekcje:)

vikav

Re: Szkolenie językowe- gdzie?

Post autor: vikav » 03 maja 2016 13:43

Największe efekty dają szkolenia grupowe, więc myślałabym o takich rozwiązaniach, może namów szefa, aby zrobił takie szkolenie wyjazdowe.
Co prawda, pewnie nie każdy w firmie jest na równym etapie jeśli chodzi znajomość angielskiego, ale może to pomysł na stworzenie grup i kontynuowanie zajęć w przyszłości.

jagodaJ

Post autor: jagodaJ » 06 maja 2016 16:27

Ja ostatnio znalazłam ofertę szkoleń, która mnie bardzo zaciekawiła. Ta firma Innpuls organizuje szkolenia z języka angielskiego, ale takiego typowo technicznego dla branży lotnictwa. Znacie jakieś inne oferty szkoleniowe, które przygotowują stricte do konkretnej pracy?

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 20 lip 2016 15:37

Jak nie wiesz gdzie zorganizować takie szkolenie spróbuj zobaczyć na tej stronie: salebiznesowe.pl. Tam mają bardzo dużo obiektów w różnych województwach i miastach więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 05 maja 2017 18:04

Na początek proponuję nas e-learning języka angielskiego. Ma tą zaletę, że jest za darmo. Chcecie go mieć, piszcie do mnie.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”