własna firma-szkolenia

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
anastazja4390

własna firma-szkolenia

Post autor: anastazja4390 » 05 cze 2016 18:05

Myślę,że swoja firma to świetny pomysł zawsze lepiej pracować na siebie niż na kogoś. Jednak na początek trzeba mieć dobry pomysł i również warto w siebie trochę zainwestować i podnieść swoją efektywność. Znalazłam dobre centrum szkoleń, jeśli nie prowadziliśmy nigdy żadnego biznesu chyba takie warsztaty by się przydały. Co o tym myślicie?

RenuJi

Re: własna firma-szkolenia

Post autor: RenuJi » 05 cze 2016 23:25

Na pewno jeszcze przed rozpoczęciem działalności, wszelkie szkolenia są bardzo wskazane. Sama ostatnio natknęłam się w sieci na bardzo przydatny każdemu przyszłemu przedsiębiorcy portal, a konkretnie 6krokow.pl. W poszczególnych kategoriach znajdziemy istotne informacje, dotyczące poszczególnych etapów otwierania własnej firmy, związane chociażby z tworzeniem strategii działania, czy samej rejestracji i na pewno znacznie ułatwią one wszelkie kwestie formalne.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 10 cze 2016 17:18

Firmy szkoleniowe są teraz bardzo modne więc myślę, że taki pomysł na biznes ma sens.
Weź sobie też zainwestuj w takie narzędzia, które ułatwią Ci pracę.
Na przykład tutaj GetALL - kompleksowe narzędzia dla Ebiznesu znajdziesz chyba wszystko co może Ci być potrzebne.
Koniecznie też zadbaj o dobry kontakt z Klientami bo jednak jest on bardzo istotny.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 17 cze 2016 07:15

Nie ulega wątpliwości, że zakładanie własnej działalności to spore wyzwanie. Wiele osób nie bardzo wie, jak się za to zabrać, w związku z czym na pewno bardzo przydatne będą tutaj artykuły dostępne na stronie Cena Biznesu. Portal ten jest świetnym poradnikiem dla każdego, kto chce w końcu pracować na własny rachunek a dodatkowo chce się dowiedzieć, jak uporać się np. z kwestiami prawnymi, towarzyszącymi otwieraniu firmy.

klaudyna111

Post autor: klaudyna111 » 23 cze 2016 16:00

Mogę ze swojej strony polecić ciekawe miejsce na konferencje czy szkolenia w Łodzi Molo, jest to bardzo atrakcyjny hotel do wyboru 7 sal szkoleniowych w których są komfortowe warunki min. jest klimatyzacja;) miła obsługa;)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 07 lip 2016 08:02

Szkolenie pracowników własnej firmy to dobry pomysł. Warto to jeszcze połączyć z jakąś wspólna kolacja, czy wyjazdem. Ciekawe propozycje znajdziecie tu prokonferencje.pl. Z pomocą tego serwisu łatwo znajdziecie salę na szkolenie i potem np restaurację na wspólną kolacje. Może to być w Warszawie lub jej okolicach. Wybór jak zawsze należy do szefa.

Sandra01

Post autor: Sandra01 » 15 lip 2016 15:14

Szkolenia dla własnej firmy są bardzo przydatne a nawet konieczne. Każdy chce, by jego firma dobrze prosperowała oraz cały czas się rozwijała. W tym właśnie może pomoc firmie oraz jej pracownikom szkolenie, które pracodawca powinien raz na jakiś czas zapewnić. Teraz ogranizujemy dla naszej firmy szkolenia otwarte oraz kursy językowe.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 24 wrz 2016 12:00

Na pewno każda osoba, która prowadzi swoją firmę wie, że bez dodatkowych kursów ciężko efektywnie rozwijać swój biznes. Powstały nawet specjalne firmy, które pomagają zwiększać efektywność innych firm czy zespołów. Tak naprawdę wokół jest mnóstwo ludzi, którzy mogą pomóc. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać.

kewlar

Post autor: kewlar » 28 paź 2016 22:19

Inne, a podobno bardzo skuteczne sa metody szkoleniowe Wandy Wegener. Nie wiem, czy znana Wam postać? Warto sobie o niej poczytać- w sieci jest sporo publikacji i informacji o niej. Pomaga poznać siebie i zwalczać słabości na różne sposoby. W jej akademii można sporo się nauczyć. Na http://www.akademiawandywegener.com/ możecie ciut poczytać.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 24 maja 2017 11:40

Ważne, zeby takie szkolenia coś dały, żeby to nie były pieniądze wyrzucone w błoto.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”