Co ma wpływ na rozwój zawodowy pracownika

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Roberto

Co ma wpływ na rozwój zawodowy pracownika

Post autor: Roberto » 07 lip 2017 13:11

Jakie rzeczy mają wpływ na rozwój zawodowy pracownika? Trochę na ten temat ostatnio czytałem, ale ciągle mam wątpliwości odnośnie tego tematu. Może coś mi podpowiecie?

pracowita

Re: Co ma wpływ na rozwój zawodowy pracownika

Post autor: pracowita » 09 lip 2017 11:57

Pewnie to, czy ten pracownik chce się rozwijać, czy też nie. Jak ktoś nie chce, to nie ma co go na siłę do czegoś zmuszać i tak się nie uda.

wandaraka

Post autor: wandaraka » 08 mar 2018 09:09

Szkolenia mają duży wpływ na rozwój zawodowy. Im więcej się szkolimy, tym więcej wiemy. Rozwijamy się w ten sposób, bo wiedza ze szkoły i z pracy zwykle po jakimś czasie jest za mała.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 23 mar 2018 09:47

Zgadza się szkolenia i kursy są bardzo ważne, by podnosić swoje kwalifikacje. Mój mąż często uczęszcza na szkolenia bo zajmuje się dezynsekcją, deratyzacją więc bez certyfikatów nie może wykonywać tej pracy. Teraz zamierza zapisać się na kolejne szkolenie, podziwiam go że ma zapał i chęci.

izabela44

Post autor: izabela44 » 26 mar 2018 11:04

Bez wątpienia dostęp do kursów i szkoleń. By się rozwijać, trzeba z nich korzystać w każdej branży. Są na rynku np. specjalne kursy dla fizjoterapeutów, dla księgowych itp. Trzeba tylko szukać. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest bardzo istotne na rynku pracy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”