Meble kuchenne

Nie objęte powyższymi kategoriami.
chobotdesign

Meble kuchenne

Post autor: chobotdesign » 25 sty 2013 08:44

Ostatnio znalazłam ciekawą stronkę z meblami kuchennymi. chobotdesign.eu, co o nich myślicie? Którą byście wybrały? Zachęcam do dyskusji

mamuska.b

Re: Meble kuchenne

Post autor: mamuska.b » 17 lut 2013 15:00

a będą pasowały do takiego domu z bali, czy są zbyt "nowoczesne"?

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 04 mar 2013 21:09

Ja meble kuchenne do swojego mieszkania zamówiłam na stronie: najlepszemeble.pl. Początkowo chciałam mieć robione na zamówienie ale cena trochę mnie przeraziła. Tak więc sama wymierzyłam wszystkie szafki i postanowiłam zaprojektować kuchnię na własną rękę ;) Muszę przyznać, że całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem. Kuchnia wygląda bardzo dobrze i każdy myśli, że ktoś mi ją zaprojektował.
Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 05 mar 2013 07:39

Mnie od zawsze podobają aranżacje w IKEA podpatruję, a później szukam u rodzimych producentów podobnych ;) Bardzo często można kupić takie meble dużo taniej ;)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 04 kwie 2013 15:27

A co powiecie na tapety do kuchni ze zdjęciem, czyli tzw. fototapety? Na Decomania znalazłam ponad 1000 wzorów i teraz zastanawiam się co wybrać. Materiał też jest różny, ale myślę, że coś gładkiego, zmywalnego będzie dobre dla kuchnii. Co sądzicie?

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 26 cze 2013 15:08

To studio: meblewenus.pl posiada w swojej ofercie bardzo fajne meble kuchenne ;) Wykonywali mi osobiście kuchnie na wymiar i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Spisali się świetnie. Mebelki bardzo ładne, widać, że dużej jakości. Myślę, że posłużą mi przez długie lata. Tak więc możesz sobie zobaczyć ich ofertę ;)

mati09

Post autor: mati09 » 04 sty 2014 19:23

Korzystał ktoś kiedyś może z oferty tego studio? studiomeblowe.pl

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 03 mar 2014 16:50

Ja zainwestowałam w meble kuchenne robione na wymiar ponieważ zależało mi na wysokiej jakości ;) Mam kuchnię niestandardowej wielkości tak więc bardzo ciężkie byłoby zamówienie mebli ze sklepu tak aby były praktyczne i użyteczne.
Zamawiałam je w studio B&B Bożena Brzozowska - wykonują meble na wymiar na terenie Warszawy i okolic tak więc jeśli jesteście z tych terenów możecie się zainteresować tematem.
Pozdrawiam.
Ps. mam kuchnię w tym stylu:
Obrazek

Wojciech_Maslowski

Post autor: Wojciech_Maslowski » 31 mar 2015 02:08

Fototapety są fajne, ale nie będą pasowały do każdego wnętrza. U siebie mam tapetę i uważam, że moja kuchnia bardzo dobrze się prezentuje.

thunder

Post autor: thunder » 31 mar 2015 09:10

Jak na razie nie planuję remontu, ale chętnie zajrzę na Twoją stronę w najbliższym czasie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”