Fotograf na ślub i nie tylko

Nie objęte powyższymi kategoriami.
karina

Re: Fotograf na ślub i nie tylko

Post autor: karina » 29 paź 2017 16:19

Ja już jestem po ślubie, ale gdybym jeszcze raz miała organizować wesele to bym chciała gdzieś pojechać w jakieś słoneczne miejsce.

Tomeczek

Post autor: Tomeczek » 15 lis 2017 07:35

Sprawdźcie sobie ofertę na super-foto.eu. Bardzo dobry fotograf, ze świetnym podejściem do klienta i talentem w robieniu nietuzinkowych zdjęć. Robi także piękne fotoksiażki, które są fantastycznym sposobem by zatrzymać takie piękne chwile jak ślub, chrzest itp.

berekatka

Post autor: berekatka » 13 gru 2017 11:37

A mi ogromną przyjemnośc sprawiało poszukiwanie dobrego fotografa i oglądanie zdjęć Młodych Par. Można zaczerpnąć naprawdę ciekawe inspiracje. Wiele godzin spędziłam na stronie, aż w końcu trafiłam na tego jedynego (fotografa oczywiście:P)

Foteczka

Post autor: Foteczka » 25 sty 2018 16:29

Ja teraz zamierzam rozpocząć robić zdjęcia na ślubach ale muszę do tego się odpowiednio przygotować pod względem sprzętu. Wiecie może jakie oświetlenie błyskowe będzie posiadać w kościele? Czy faktycznie dużo ono pomoże przy robieniu zdjęć? Czy lampa nie będzie przeszkadzać podczas ceremonii?

mama89

Post autor: mama89 » 25 sty 2018 16:50

Niedawno byłam na ślubie koleżanki, która koniecznie chciała mieć ślub w Sopocie, bo tam poznała swojego męża. Większość spraw organizacyjnych załatwili przez telefon i Internet. Organiczyli się tylko do zdjęc, nie chcieli mieć kamerzysty. Na swoim slubie tez bym chyba tak zrobiła.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 07 lut 2018 11:59

Przy wyborze fotografa na wesele warto zapoznać się z portalem fotograf-wesele.pl. Ja tam właśnie szukałam dla siebie kogoś od zdjęć na wesele :) Można tam bardzo szybko znaleźć i porównać oferty od wielu fotografów, którzy oferują swoje usługi w waszych miastach i okolicach. Na pewno oszczędzi wam to czasu i ułatwi wybór :)

bierka

Post autor: bierka » 07 lut 2018 20:55

Są rewelacyjni fotografowie podswiatlo.pl, naprawdę mają świetne zdjęcia. Nie zajmują się tylko fotografią ślubną, ale ogólnie okolicznościową co moim zdaniem daje im ogromnego plusa bo są różnorodni i otwarci na propozycje. Według mnie ich portfolio jest godne uwagi.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 10 lut 2018 18:12

Zapraszam Was na stronę fotograf-wesele, dzięki której znajdziecie idealnego fotografa na swój ślub. Uważam, że to bardzo pomocna wyszukiwarka ofert fotografów z różnych miast Polski. Zresztą sprawdźcie sami, jakie to wygodne!

elabarbara

Post autor: elabarbara » 09 mar 2018 12:13

Ja wybierając fotografa zdecydowałam się na profesjonalistę. Fotograf robi na prawdę piękne zdjęcia, potrafi super uchwycić i wzruszające momenty i te najbardziej radosne, więc za każdym razem kiedy oglądam te zdjęcia budzą we mnie wiele emocji

Karotka

Post autor: Karotka » 13 mar 2018 13:08

Fotograf to jedno, ale bardzo istotne jest tez to jak bedziemy przechowywać te zdjęcia. Moim zdaniem przydała by się do tego jakaś fajna fotoksiążka ślubna. Widziałam juz taki sposób przechowywania zdjęć u moim znajomych i moim zdaniem takie rozwiązania to swietne pamiątki na lata.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”