Innowacje w Twojej firmie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Innowacje w Twojej firmie

Post autor: kier » 06 gru 2013 16:48

Szukasz rozwiązań IT do swojej firmy w zakresie bezpieczeństwa danych, systemów, sieci, cloud computingu, SAP systemu czy elektronicznego obiegu dokumentów? Zgłoś się do Ateny atena.pl.
Jest to zespół kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów zajmujących się architekturą i infrastrukturą w zakresie produktów IBM, Oracle, Microsoft, Cisco, Juniper i innych.

NoemiSui

Re: Innowacje w Twojej firmie

Post autor: NoemiSui » 11 sty 2014 11:31

Te rozwiązanie akurat mnie nie przekonuje. Jeśli chodzi o IT jestem bardziej zwolenniczką programów, które pomogą usprawnić to co już robimy w sposób automatyczny. Przykład magento mailing prosta wtyczka, która umożliwia sklepikom opartym na platformie magento reklamy przy użyciu mailingu. Takie rozwiązania to w mojej opinii kierunek, w którym powinny iść rozwiązania IT.

thunder

Post autor: thunder » 22 kwie 2014 09:08

Innowacje to świetna sprawa. Dobrze, że ludzie dążą do tego, aby ułatwiać sobie życie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 30 mar 2018 10:47

Oczywiście, że tak. Dziwi mnie to, że w XXI wieku są jeszcze ludzie, którzy uważają inaczej. Przecież bez ciągłych innowacji nie ma nawet najmniejszych szans na rozwój biznesu. Teraz wprowadzane są takie rozwiązania IT jak chociażby systemy M2M Team, co dobitnie powinno pokazać, w którym kierunku idą technologie.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 25 kwie 2018 09:08

Takie certyfikaty dają mnóstwo różnych korzyści, które warto wziąć pod uwagę. Jedną z nich jest zwiększona szansa na dotacje unijne i zamówienia publiczne. Koniecznie zapoznajcie się bliżej z tym tematem.

ametyst

Post autor: ametyst » 21 cze 2018 09:42

Świetnym ułatwieniem pracy może być takie narzędzie jak call back, które sprawdza się w sytuacji, kiedy nie mamy możliwości odebrać telefonu od klienta. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”