Maszyny budowlane.

Nie objęte powyższymi kategoriami.
ptns

Re: Maszyny budowlane.

Post autor: ptns » 15 mar 2015 21:25

Oczywiście, że wynajem bardziej się opłaca! Nie musimy się niczym stresować, żadnymi naprawami czy awariami. I wydaję mi się, że na koniec wynajem się bardziej opłaca.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 01 kwie 2015 11:47

Up.
Za nic nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi. Ja może odwołam się do przykładu rolnictwa gdzie szczególnie jest to widoczne, przykładowo można dzierżawić ciągniki, ale to się zupełnie nie opłaca, bo koszt dzierżawy jest ogromny, a do tego i tak dochodzą koszty eksploatacji. Ostatnio zamawiałem teściom do ich ciągnika kilka części i pomimo, że pośrednik Ankus nie miał jakiegoś dużego narzutu to i tak uzbierała się całkiem spora suma, więc to w zasadzie o czymś świadczy jakby nie patrzeć. Wybór między wynajmem, a kupnem musi być podejmowany na podstawie jakiś danych.

mamama

Post autor: mamama » 02 kwie 2015 12:52

A jakie urządzenia byście polecili, jeśli chodzi o ręczny transport?

sylwia80

Post autor: sylwia80 » 09 kwie 2015 13:49

my jak się budowaliśmy to wynajęliśmy maszyny budowlane- koparkę i spychacz od firmy JMR Trans (jmrtrans.pl). Oni mają duży wybór sprzętu budowlanego do wynajęcia. Firma wynajmuje sprzęt wraz z operatorem i kierowcą więc prace ziemne szybko idą. A wynajem maszyn jest opłacalny, jak się chce coś przekopać, wyrównać. Nie ma potrzeby kupowania maszyny na jednorazową prace budowlaną,

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 10 kwie 2015 12:49

Mój szwagier wykonuje różne rzeczy z metalu: rynny, blachodachówki, płoty...
Ma prężnie działający zakład i takie maszyny jak: narzędzia skrawające, frezarki, tokarki obrabiarki...
Najbardziej lubię jego artystyczne podejście do tego surowca i rzeźby przed jego domem :-)

Ługin

Post autor: Ługin » 21 kwie 2015 12:23

Mój facet jest wykończeniowcem i on często zamawia jakieś produkty z tego sklepu bau-tec.pl. Sama się na tym nie znam, ale on na pewno zaufał temu sklepowi :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 05 maja 2015 19:21

Fajnie mieć w domu wykończeniowca, a właściwie mężczyznę, który cokolwiek wie o budowlance. Mój mąż niestety nie bardzo orientuje się w tej tematyce, więc kiedy kupowaliśmy pokrycie na dach, musieliśmy poradzić się doradcy. Teraz przynajmniej nic u nas nie przecieka, a my możemy poszczycić się pięknym dachem, z dobrej jakości materiałów.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 09 maja 2015 11:57

Zgadzam się z opiniami, że nie warto kupować maszyn na siłę kiedy potrzebujemy je sporadycznie. Kolega jak coś potrzebuje czy to do nas do firmy czy jak robi swoje fuchy (mowa o tych droższych sprzetach) to daje zawsze ogłoszenie na Oferteo w specjalnym dziale jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie trzeba mieć dużych pieniędzy na start, a i firmy często korzystają z takich ofert.

gaja

Post autor: gaja » 30 cze 2015 14:57

Tutaj e-promag.pl można zakupić urządzenia dźwigowe, które z pewnością przy takiej działalności są niezbędne. Mają tam niskie ceny, więc można sporo zaoszczędzić. Co do jakości asortymentu jest naprawdę ok.

Frania10

Post autor: Frania10 » 18 sie 2015 12:18

Do maszyn budowlanych przydają się często stopy do maszyn, wiem, że bez nich czasem ciężko jest, żeby maszyna działała bez zarzutu. Dlatego, jak potrzeba Ci stabilności to najlepiej jest zainwestować w stopy do maszyn. Wtedy da się ustawić maszyny w odpowiedni sposob, by uzyskać całkowitą sprawność i wydajność.
Im się mniej ludziom pokazujemy tym więcej o nas mówią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”