Propozycja na wakacje

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Vanessa123

Re: Propozycja na wakacje

Post autor: Vanessa123 » 14 lut 2015 14:31

kasia29 pisze:My pozostajemy wierni morzu...zbieramy z dzieciakami i jedziemy na 2 tygodnie do Świnoujścia poprzedni rok był dla Nas bardzo pracowity, wiec teraz czas na zasłużone lenistwo.
U nas też morze, ale miejscówka mniej oblegana :) Jak co roku "Willa pod lasem" i Jastrzębie Zdrój. Jest fajnie, bo dzieciaki masz cały czas na oku, nie ma dużego ruchu i jest spokój. Zobacz sobie stronę willapodlasem.com, bo może kiedyś będziesz miała ochotę się wybrać. Jeśli można zapytać to ile wyjdzie Was taki wyjazd i na ile osób?

opiekunka

Post autor: opiekunka » 16 lut 2015 12:01

Niemcy jako propozycja na wakacje? Mało komu przyjdzie na myśl taka propozycja. Moim marzeniem jest spędzenie wakacji na Wyspach Hallig. Te przepięknie położone wyspy na Morzu Północnym mogą przyciągnąć zwolenników spokoju i życia w zgodzie z naturą. To tutaj przylatuje wiele ptaków, które wędrują ze wschodu na zachód z południa na północ. Co ciekawe odpływy sprawiają, że można między wyspami maszerować. Przypływy sprawiają, że morze podnosi się i wówczas nie jest to możliwe. Podczas sztormu jesteśmy całkowicie odizolowani, utrudniona jest komunikacja z lądem. Chcecie poczytać coś o wyspach, możecie to uczynić tutaj: http://www.germany.travel/pl/rozrywka-w ... ligen.html. Na Wyspach Hallig znajdziesz gospodarstwa, gdzie można spędzić urlop i wynająć pokój. Idealna oaza dla osób szukających wyciszenia i spokoju.
Biznes forum

kasia29

Post autor: kasia29 » 21 lut 2015 18:16

Mi się marzy morze...tak na całe dwa tygodnie z całą rodzinką. Znalazlam, juz nawet tanie noclegi w Niechorzu, zarezerwowalam. Mam nadzieje, że to będa bardzo udane wakacje..powylegujemy się na plaży i wrócimy w super nastrojach.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 15 kwie 2015 08:40

W Polsce też jest wiele fajnych miejsc na wakacje. Jak to mówią - cudze chwalicie. Dlatego jak ktoś lubi zwiedzanie i aktywne wakacje warto wybrać się do miast takich jak np. Tychy , Olsztyn, Przemyśl, Krasiczyn. Odwiedzając takie mniej popularne miasta możemy sporo oszczędzić i jednocześnie milo spędzić czas.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 05 maja 2015 19:25

Ja natomiast bardzo lubię spędzać urlop aktywnie i w tym roku kolejny raz zdecydowaliśmy się z mężem na wypad w Pieniny. Już nie mogę się doczekać atrakcji. W ubiegłym roku brałam udział tylko w spływie Dunajcem, w tym natomiast chciałabym sprawdzić jakie emocje towarzyszą raftingowi:), a ja wystarczy mi się, to pokuszę się jeszcze o szaleństwa w parku linowym.

bella91

Post autor: bella91 » 20 maja 2015 06:11

My w tym roku chcielibyśmy jechać do Jachranki na kilka dni. Sprawdzałam ofertę i wydaje mi się, ze zarówno my jak i maluchy nie będziemy się nudzić ;) Pikniki, woda, gry i zabawy :D Już widzę naszą rodzinkę w akcji. Nad morze nie chcemy jechać bo mąż z powodu pracy musi być blisko firmy. Dlatego padło na Jachranke.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 21 lip 2015 16:56

Wcześniej też myslałam że dużo bardziej opłaca się zdecydować na nocleg w hotelu. Sadziłam że apartamenty należą do tych drogich. Dopiero niedawno trafiłam na apartamenty w Poznaniu i zobaczyłam że ceny są niższe niż w hotelu a warunki duzo lepsze. Zawsze to cisza, spokój i więcej prywatnosci.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2015 21:43 przez Sanczeska, łącznie zmieniany 1 raz.

quovadis

Post autor: quovadis » 27 lip 2015 20:05

polskie gory poleca wspaniala zabawa

Szymonka

Post autor: Szymonka » 31 sie 2015 15:22

Oczywiście, że tak. To bardzo dobry pomysł na spędzenie wakacji. Według mnie zwiedzanie Polskich miast jest ciekawe. Sama chciałabym tak kiedyś podróżować. Moim znajomi tak robią, teraz jadą do Poznania a apartament w centrum Poznania jest tani a wiec dużo ich taka podróż nie wyniesie.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 03 paź 2017 00:06

Taka kolonia czy obóz to swietna wakacyjna opcja dla nastolatków :) My mamy sprawdzoną i pewną firmę, z którą to nasi synowie jeżdżą na kolonie, a jest to "Tropem Przygody". Super rozrywka dla nich to jest :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”