Żaluzje, moskitiery i inne

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Katerina21

Re: Żaluzje, moskitiery i inne

Post autor: Katerina21 » 18 sty 2016 12:19

Moim zdaniem zakładanie rolet to świetny pomysł, zwłaszcza jeżeli zainwestujemy w produkty tak dobrej jakości, jak rolety w Poznaniu . Firma ta w swoim asortymencie posiada klasyczne markizy, a także bardzo solidne rolety zewnętrzne. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadły te ostatnie, zwłaszcza że świetnie sprawdzają się w czasie lata, kiedy chcemy uzyskać wewnątrz mieszkania nieco niższą temperaturę, a także ukryć się przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów.

adrianna.otulak

Post autor: adrianna.otulak » 19 lut 2016 12:46

Rolety to fajny pomysł. Ja u siebie w salonie postawiłam na nowoczesne żaluzje. Myślę, że to był dobry wybór. Jak na razie sprawdzają się doskonale.

arlett

Post autor: arlett » 24 lut 2016 13:13

My mamy fioletowe rolety ale mam ich już serdecznie dość. Rozklejają się, łańcuszek odpada i krzywo się zwijają :/
Kosztowały nie mało a jakość jest okropna.
Myślę o wymienieniu ich na plisy, które znalazłam na san-set.pl/oferta/plisy/ Moja sąsiadka ma bardzo podobne i efekt jest bardzo fajny. Mam dość niewymiarowe okna i w markecie budowlanym nie dostałam odpowiednich plis. Poza tym wydaje mi się, że w sklepach internetowych wybór jest znacznie większy.

asap

Post autor: asap » 20 mar 2016 01:04

Wiadomo, ze moskitiera to dobra sprawa, szczególnie wiosną i latem:) Nienawidzę insektów w domu więc sama zainstalowałam sobie moskitiery na oknach i drzwiach balkonowych. Dzięki temu mogę mieć pootwierane okna nawet wieczorem i nic mi nie wlatuje:)

Magdalenka

Post autor: Magdalenka » 11 kwie 2016 16:18

Też ostatnio sporo czasu spędziłam przeglądając oferty różnych firm i wybrałam rolety.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 09 cze 2016 16:06

Moim zdaniem rolety latem są niezbędne w każdym mieszkaniu. Obecnie moja siostra urządza się w nowym domu i szuka dobrej firmy, gdzie można kupić dobre rolety. Znalazła sklep vertihor.com.pl, wybór mają duży więc mamy nadzieję, że jakościowo też się sprawdzą :)

vikav

Post autor: vikav » 29 sie 2016 15:25

Rolety w moim mieszkaniu są niezbędne przez cały rok, mam mieszkanie od strony południowo- zachodniej i po południu bez rolet nie dałoby się w nim normalnie funkcjonować. Odkryciem dla mnie są rolety typu dzień/noc, ponieważ w nich nie trzeba podnosić całej rolety, aby uzyskać pożądany efekt jeśli chodzi o naświetlenie w mieszkaniu.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 02 sty 2018 11:03

Właśnie dlatego warto wybierać jak najbardziej sprawdzone rozwiązania. To sprawi, że zarówno Wasze mieszkanie będzie wyglądało dobrze, jak i Wy będziecie się dobrze czuli z takimi zabezpieczeniami. Fajnie sprawdzają sie takie plisy jak http://www.reflexscreen.pl/plisy-warszawa.html Myślę, że powinniście przyjrzeć się im bliżej.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 15 sty 2018 09:30

Mi żaluzje bardzo się podobają. Zastanawiam się nawet nad tym, czy nie zamontować ich na górnym piętrze w domu - mam na myśli okna dachowe, żeby dom się tak nie nagrzewał latem. Spodobały mi się takie żaluzje: https://www.velux.pl/produkty/rolety-i-markizy/zaluzje. Wydaje mi się, że to będzie dobry wybór.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 15 sty 2018 10:54

A ja mam trosze inne pytanie, mianowicie chodzi o to jak usuwacie nieprzyjemny zapach w domu po papierosach ? Wietrzenie nie pomaga i mam zamiar wypróbować tych metod http://www.boolvar.pl/jak-pozbyc-sie-za ... apierosow/ ale czy są skuteczne ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”