Firma transportowa

Nie objęte powyższymi kategoriami.
lana52

Re: Firma transportowa

Post autor: lana52 » 28 sty 2018 16:49

Jeśli mowa o firmach transportowych, to nie ukrywam, że sama w niedługim czasie chciałabym jedną z nich otworzyć. Czy to dobry pomysł? Czy tego typu działanie będzie ode mnie wymagać wykupienia oc przewoźnika na fullpolisa.pl? Słyszałam, że jest bardzo przydatne.

Mirka

Post autor: Mirka » 02 lut 2018 12:48

A ja się trzymam dalej wersji, że jednak Konsalnet może pomóc. Sama korzystam z ich usług i jak do tej pory ani razu się nie zawiodłam. A wieści mi donoszą, że monitoring samochodu czy tam gps jest chyba jedną z lepszych sposobow na zabezpieczenie pojazdu, choc moge sie mylic oczywiscie. To jedynie opinia znajomych.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 01 mar 2018 09:26

Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem prowadzenie firmy transportowej to przede wszystkim spore wyzwanie. Na szczęście na naszym rynku są już dostępne takie narzędzia dla przedsiębiorców, działających w tej branży jak GanFleet - Monitoring pojazdów GPS. Wykorzystanie takie rozwiązania daje bardzo wiele korzyści. Można bowiem na bieżąco mieć podgląd na to, jak przebiega trasa przejazdu poszczególnych kierowców, czy pojawiają się nieoczekiwane postoje, bądź też można określić stan paliwa. Dzięki temu można wygenerować nawet do 30 procent oszczędności, a jednocześnie każdy właściciel firmy ma możliwość lepszego zatroszczenia się o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Suzana

Post autor: Suzana » 08 mar 2018 09:26

Ja korzystałam kiedys podczas transportu z firmy i jestem bardzo zadowolona. Przewożą rózne rzeczy i rózne gabaryty na terenie Warszawy i okolic.

Karotka

Post autor: Karotka » 26 mar 2018 12:14

Niestety nie możemy w pełni zaufac naszym pracownikom dlatego dobrze jest zamontowac monitoring gps w samochodach. Dobrze wiedzieć gdzie znajduje się nasz samochód i ile tak naprawde musimy wydawać na paliwo.

Suzana

Post autor: Suzana » 29 mar 2018 11:10

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy transportowej, to odezwij się do firmy Wiki z Warszawy. Solidna firma i godna zaufania.

izabela44

Post autor: izabela44 » 29 mar 2018 12:59

Ja mogę zostawić adres ten firmy gardo-transport.pl. Z tego co wiem to również spore doświadczenie mają. A do tego kompleksowe usługi świadczą - transport krajowy, międzynarodowy, a także materiałów niebezpiecznych.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 mar 2018 14:12

Jak dla mnie podstawą jest to, by firma nieustannie stawiała na innowacje. W przeciwnym razie sami stwarzacie dla siebie warunki, w których nie macie możliwości poprawy wydajności. W transporcie podstawą są takie narzędzia jak TomTom, które pomagają w zarządzaniu flotą.

monika8934

Post autor: monika8934 » 01 kwie 2018 02:57

W firmie transportowej konieczny jest monitoring GPS. Według tego, co udało mi się ustalić, to kierowcy nie narzekają na system od Transmobil ani na to, że coś jest zepsute. Wszystko działa sprawnie i tak, jak należy. Każdemu dobrze się pracuje, bo każdy może z tego na spokojnie korzystać. Szef ma np. podgląd na wszystko na swoim telefonie.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 02 kwie 2018 15:21

Przejrzałem ten GanFleet no i muszę powiedzieć, że wygląda to bardzo ciekawie. Z kilkoma systemami mieliśmy do czynienia, ale wygląda na to, że ten oferowany przez gannet ma kilka plusów. Ogólnie osoby, które uważają, że nie muszą monitorować swoich pojazdów niech zaczną to robić, zobaczą jaka jest różnica w kosztach ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”