Monitorowanie aut GPS

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Eryk18

Monitorowanie aut GPS

Post autor: Eryk18 » 29 wrz 2014 09:48

Coś pożytecznego dla mam prowadzących większą działalność.

W dzisiejszych czasach pracodawcy coraz bardziej zależy na cennych informacjach. Często takimi informacjami jest położenie GPS ich floty samochodowej. Do monitoringu GPS wykorzystuje się coraz to bardziej nowoczesne urządzenia. Jedną z firm zapewniającą takie kompleksowe systemy jest firma Satis. Z roku na rok oferowana przez nich technologia staje się coraz bardziej nowoczesna i daje pracodawcy coraz więcej możliwości.

arlett

Re: Monitorowanie aut GPS

Post autor: arlett » 27 maja 2015 05:53

Każda firma powinna mieć lokalizatory jeśli mają samochody służbowe. Śledzenie pojazdów może bardzo ułatwić pracę i zoptymalizować koszty. U nas jest mała flota i gdyby nie lokalizatory kierowcy pewnie już dawno robiliby co im się podoba a ta przynajmniej wiedzę, że ktoś ich obserwuje i nie kombinują.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 25 kwie 2016 18:04

W każdej firmie która ma flotę powinien znaleźć się program który pozwoli na przeliczenie przebiegu samochodów na PIT i VAT.
Z tego co wiem na wfirma.pl/kilometrowka-online można znaleźć taki program. Jest niedrogi, bardzo intuicyjny i znacznie skraca uzupełnianie dokumentów m.in przez podpowiadanie trasy. Korzystacie może z niego?

bella91

Post autor: bella91 » 22 lip 2016 16:59

Moim zdaniem monitoring GPS jak najbardziej powinien znajdować się w samochodach służbowych. Pozwoli to na uniknięcie m.in wykorzystywania samochodów firmowych do celów prywatnych, kradzieży paliwa itd. Bardzo ciekawą ofertę monitoringu ma firma Finder. Myślę, że warto się z nią zapoznać. Ja póki co mam w firmie jedno auto z którego sama korzystam i jeszcze nie zamontowałam monitoringu ale za jakiś czas zapewne to zrobię ponieważ planujemy stworzyć flotę.

Vefergers

Post autor: Vefergers » 19 sie 2016 08:12

Kup sobie takie monitorowanie floty przydaje się naprawdę wtedy masz pewność że kierowcy jeżdżą i wiesz zawsze gdzie są z ładunkiem. Ja tak w firmie zrobiłem.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 03 wrz 2017 18:54

Normalna sprawa. Jeśli prowadzi sie firmę transportową, to przecież chce się mieć jak najmniejsze straty. Monitorowanie pojazdów bardzo dobrze temu służy. Wiem, że wiele firm korzysta z takich narzędzi jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... -tracking/ które świetnie sprawdzają się w tej roli. Sami się o tym przekonajcie.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 11 wrz 2017 18:59

Przy większej działalności, gdzie w grę wchodzi cała flota pojazdów, monitoring floty jest czymś moim zdaniem niezbędnym. Jest bardzo dużo rozwiązań na rynku, można różnie sobie poradzić z tym tematem, ale ja preferuję rozwiązania sprawdzonych firm, które znają się na swojej robocie. Np Konsalnet, mają w ofercie monitoring floty pojazdów, z tego co wiem to wywiązują się z tego perfekcyjnie bo mam kilku znajomych szefów, którzy właśnie z konsalnetu korzystają i chwalą sobie zakres usług.

Awatar użytkownika
Biegun

Post autor: Biegun » 12 wrz 2017 09:41

U nas w firmie też potrzebny był monitoring GPS do samochodów. Po obejrzeniu różnych ofert, jedyną sensowną był ikol. Dlaczego? Bo abonament jest od 16 zł za miesiąc. Samemu wybiera się opcje dodatkowe, więc nie trzeba płacić za coś, co nie jest potrzebne. Do tego umowa jest bezterminowa, więc w razie czego można rozwiązać w każdej chwili. Jest porządna aplikacja na telefon, więc wszystko można sprawdzić w każdej chwili. Jak dla mnie najlepsza opcja. :thumbup:

martynaF

Post autor: martynaF » 09 paź 2017 11:25

Taki system monitorowania pojazdów to bardzo przydatna sprawa, szczególnie jeśli mówimy o naprawdę dużych firmach transportowych. Znam kilku kierowców, mówili mi, że mają zamontowane systemy z Konsalnetu i bardzo sobie chwalą, jest przejrzystość trasy, wszyscy wiedzą kto, gdzie, ile i jak szybko jechał, więc nie ma żadnych, najmniejszych nawet niedomówień, tu jest więcej o ofercie - https://gps.konsalnet.pl

Mirka

Post autor: Mirka » 06 lis 2017 10:17

Wlaściwie nie mam monitoringu gps w konsalnet, ale zastanawiam się nad monitoringiem motocykla, który niedawno zakupilam. Któraś z was może też bawi się w szybką jazdę i może mi coś polecić?;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”