Warsztat

Nie objęte powyższymi kategoriami.
kalicki12

Re: Warsztat

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 13:29

Ktoś tu pytał o blacharza z Łodzi - ja korzystałam ostatnio z usług kris-cars.eu. Miałam stłuczkę i auto było trochę do wyklepania. Muszę powiedzieć, że poradzili sobie z tym naprawdę świetnie. Myślę, że można się do nich zgłosić z każdym problemem.

Minia

Post autor: Minia » 24 lip 2017 11:08

jeżeli mam jakikolwiek problem z samochodem to jeżdżę do Euromaster ostatnio wymieniałem tam klocki hamulcowe usługa rewelacyjna, do znajomych z różnych stron Polski wiem że te serwisy są w całym kraju, porównywaliśmy doświadczenia i wyszło nam że wszystkie trzymają poziom jestem pewien że w okolicy też znajdziesz serwis tej sieci

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 04 sie 2017 08:33

Najlepiej jest mieć właśnie taki sprawdzony i pewny serwis samochodowy, gdzie można zrobić przegląd oraz naprawić uszkodzenia, między innymi w przypadku usuwania wgnieceń bez lakierowania o czym można przeczytać na mangopress.pl/jak-naprawiac-male-wgniecenia-w-karoserii, a warto jest wiedzieć jakie są możliwości, no i jako kobiet wcale nie musimy nie znać się na autach.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:16

jeśli szukasz wyposażenia do warsztatu w postaci róznych narzędzi czy części, to na pewno znajdziesz je w sklepie rg-narzedzia.com.pl Mają tam naprawdę dobre jakościowo akcesoria idealne dla tych, którzy prowadzą własne warsztaty.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 16 sie 2017 07:04

Jeżeli mówimy o wyposażeniu warsztatu, szczególnie takiego samochodowego, tutaj nie obejdzie się bez dobrej sprężarki. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą niemieckiego producenta Almig. Znajdziemy w niej bowiem m.in. sprężarki tłokowe jak i śrubowe najwyższej klasy, a jednocześnie firma ta cieszy się na naszym rynku bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Przy czym przez cały okres eksploatacji mamy tutaj możliwość skorzystanie z usług serwisowych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”