Odszkodowania powypadkowe

Nie objęte powyższymi kategoriami.
kalina57

Odszkodowania powypadkowe

Post autor: kalina57 » 22 gru 2014 01:20

Wiecie, że są firmy, które odszkodowania powypadkowe? Tutaj jest jedna z nich pomocni.org.pl. Nie pobiera opłat za za prowadzenie spraw na etapie postępowania polubownego, dojeżdżają do klienta. Można też się z nimi umówić na spotkanie w siedzibie firmy.

malaguska

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: malaguska » 15 lut 2015 14:34

Z tego co wiem to w Łodzi działa Kancelaria Prawna Meritum, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Wynagrodzenie pobierają tylko w przypadku wyegzekwowania jakiejś należności. Prawnik Agnieszka Mikołajczyk prowadzi takie sprawy od początku do końca.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 07 sty 2016 12:20

Sądzę, że warto sprawdzić sobie także ofertę firmy takiej jak fabrykaodszkodowan.com.pl, która zajmuje się pomocą osobom poszkodowanym w walce o wyższe odszkodowanie. Firma działa na terenie Gliwic i Katowic, więc możecie zapoznać się z ofertą ich usług.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 11 sty 2016 11:55

Obecnie na rynku mamy dostęp do firm, które pomagają uzyskać odszkodowanie.

pepitka

Post autor: pepitka » 11 sty 2016 12:20

A czy w tego typu sprawach nie pomagają też tego typu kancelarie.
Nie miałam do czynienia z tego typu sprawami, ale na pewno szukałabym pomocy w instytucjach tego typu.

elzak

Post autor: elzak » 13 sty 2016 12:19

Ja korzystałam z D.A.S., a konkretnie z ich prawnikami. Zresztą do dzisiaj mam tam wykupione ubezpieczenie ochrony prawnej. Wystarczy zadzwonić na infolinię, często na infolinii już mówią o pierwszych krokach. Koniecznie sprawdź, telefon nic nie kosztuje.

tukastn

Post autor: tukastn » 15 sty 2016 09:23

Najlepszy w tej sytuacji będzie adwokat. Tak najprościej odzyskasz odszkodowanie, inaczej będą Cię zwodzić do upadłego.

jo_anna

Post autor: jo_anna » 24 mar 2016 13:03

Kilka miesięcy temu byłam uczestnikiem wypadku - niby nic poważnego się nie stało, ale spędziłam ponad tydzień w szpitalu. Musiałam szybko wystąpić o odszkodowanie, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać. Dopiero doświadczeni pracownicy z firmy pokazali mi jak wygląda dochodzenie odszkodowań w takich przypadkach. Sprawa nie była zbyt skomplikowana, ale nie miałam głowy zajmować się tym sama. I dobrze na tym wyszłam - osoba przydzielona do mojego problemu zrobiła wszystko za mnie. Moim zdaniem to dobra opcja, jesli ktoś zupełnie nie orientuje się w temacie albo nie ma czasu uczyć się wszystkich procedur.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 12 kwie 2016 07:50

Coraz więcej jest kancelarii i prawników, którzy zajmują się sprawami odszkodowania i wygrywają je dla poszkodowanych. A też i coraz większa też jest świadomość ludzi, którzy decydują się na taki wariant i zlecają sprawę prawnikom.
Znajomy też miał przypadek, że uległ wypadkowi i firma ubezpieczeniowa zwlekała z wypłatą odszkodowania, przekazał sprawę kancelarii odszkodowania-romanski.pl i nie żałuje, bo nie musiał się już szarpać z firmą ubezpieczeniową i kancelaria wywalczyła większe odszkodowanie niż pierwotnie zakładano.

aga77

Post autor: aga77 » 29 kwie 2016 21:15

Prawda jest taka, że najlepiej zgłosić się do EuCO. Oferują świetne rozwiązania. Odzyskują odszkodowania i nie pobierają opłat wstępnych. Super sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”