Transport

Nie objęte powyższymi kategoriami.
kreatynka

Transport

Post autor: kreatynka » 05 lut 2015 14:18

Z firm transportowych to mogę wam polecić BANEX Transport - transportgrecja.pl, z której korzystam. Zajmują sie transportem towarów z Grecji do Polski. Bardzo dobre ceny, szybki i bezpieczny transport. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i świetnych kierowców.

gosh

Re: Transport

Post autor: gosh » 28 lut 2015 20:18

Ja polecam Fracht z Wrocławia.

bella91

Post autor: bella91 » 11 mar 2015 06:45

Farm transportowych najlepiej szukać na giełdzie - (teleroute.pl). Można tam znaleźć najwięcej ofert lub dodać swoje ogłoszenie. Mój mąż niedawno otworzył firmę transportową i mówił, że będzie się tam ogłaszał póki nie wyrobi sobie dużej bazy klientów.

ptns

Post autor: ptns » 15 mar 2015 21:24

Najlepiej korzystać z poleconej lub znanej firmy. Ostatnio ciężarówka z rzeczami z mojego mieszkania zniknęła. Do dzisiaj nic nie wiadomo, a to już 10 dni.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 16 mar 2015 21:28

ptns pisze:Najlepiej korzystać z poleconej lub znanej firmy. Ostatnio ciężarówka z rzeczami z mojego mieszkania zniknęła. Do dzisiaj nic nie wiadomo, a to już 10 dni.
Tak to działa do momentu jak przewozisz normalne rzeczy, u nas na przykład po raz pierwszy pojawił się zupełnie nowy problem, a mianowicie trzeba było przewieźć ładunek troszkę większy, a dokładnie maszynę, której wielkość to 1/2 takiego tira. Myślicie, że któryś z przwozników naszych się podjął? Całe szczęście, że znajomy z innej firmy miał podobny problem i podesłał mi adres - tabor-polska.com.pl, bez tego pewnie do dzisiaj bym szukał przewoźnika, który byłby wstanie podjąć się tego. W każdym razie jest to jeden z adresów, który na pewno warto zapamiętać. Firma tabor Polska.

thunder

Post autor: thunder » 31 mar 2015 09:07

Zajmują się tylko transportem z Grecji do Polski? Jeżeli tak, to wcale mnie to nie urządza. Potrzebny mi transport towaru z Chin i to w jak najszybszym czasie, bo koniecznie muszę pomóc mojej cioci w sprowadzeniu towaru do jej sklepu. Gdybyście wiedzieli coś na ten temat, to dajcie znać.

Awatar użytkownika
Bastion

Post autor: Bastion » 07 kwie 2015 13:14

Oczywiście w tym miejscu chciałbym polecić Piast Cargo z Rybnika - spora flota samochodów o róznej specyfikacji, jak i inne oferty - gotowy łańcuch dostaw czy powierzchnie magazynowe :) :clap:
"Każdy głupi potrafi zawierać transakcje handlowe, ale trzeba geniuszu, wiary i wytrwałości by stworzyć markę."
Ogilvy David

:ugeek:

Firma transportowa - Piast Cargo :thumbup:

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 13 kwie 2015 00:25

Mój mąż korzystał z usług firmy tabor polska już kilka razy i najbardziej ceni sobie jej terminowość i doskonałą organizację. O pewnego rodzaju usługi, w tym przypadku usługi sprzętowe jest bardzo trudno, ale to przedsiębiorstwo świetnie zna się na rzeczy i zawsze można liczyć na fachową pomoc.

Coldi

Post autor: Coldi » 18 kwie 2015 15:12

Busy do Niemiec oraz przesyłanie paczek między krajami a Polską zajmuje się firma Stantrans warto zajrzeć do ich oferty bo mają ją dość bogatą

Marta38

Post autor: Marta38 » 04 maja 2015 11:36

Jeśli będziecie potrzebowały skorzystać z szybkiej formy transportu, to polecam transport lotniczy. Sama korzystałam z firmy C.Hartwig Gdynia i jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem przesyłki trafiały bezpiecznie w obie strony. Dużą zaletą, jest możliwość lokalizacji ładunku w każdym momencie transportu.
Pozdrawiam
M.J.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”