Hale stalowe

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Wiewiórka

Re: Hale stalowe

Post autor: Wiewiórka » 14 wrz 2016 10:14

Budowanie takiej hali to jednak sporo pracy i trzeba się liczyć ze wszystkim, co jest do tego potrzebne. Robotnicy, maszyny, wyposażenie, oznakowania. Trzeba pamiętać o wszystkim, jeżeli oczywiście chce się taką halę zbudować, a nie wynająć. Niedawno na przykład czytałam o tym, co to są znaki poziome i jak się okazuję, są one dosyć potrzebne, zwłaszcza przy takich halach czy magazynach, głównie ze względów bezpieczeństwa. Warto więc pamiętać o takich kwestiach.

jasia1

Post autor: jasia1 » 28 wrz 2016 08:14

W sumie to kompletnie się na tym nie znam ale słyszałam jakiś czas temu o certyfikatach breeam. Myślę, że warto o tym poczytać zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek inwestycję w budowę. Obecnie wymagań na rynku jest naprawdę mnóstwo.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 23 gru 2016 17:04

Do takich hal stalowych budownictwa na pewno będzie potrzeba jakiś wiertniczych maszyn. Warto wtedy zerknąć sobie na propozycje na: staltechnika.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 sty 2017 14:58

Do takich hal stalowych, budownictwa przyda się na pewno sprzęt typu wiertnice, różnego rodzaju. W tym przypadku polecam zerknąć na ofertę do firmy Staltechnika, gdzie mają wiele takich propozycji godnych uwagi.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 28 sie 2017 20:11

Z tego co kojarzę to oni zajmują się takimi rzeczami metaltech.pl. Są bardzo długo na rynku więc bez problemu możesz im zaufać. Wszystkie info znajdziesz na stronie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”