Hale stalowe

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Wiewiórka

Re: Hale stalowe

Post autor: Wiewiórka » 14 wrz 2016 10:14

Budowanie takiej hali to jednak sporo pracy i trzeba się liczyć ze wszystkim, co jest do tego potrzebne. Robotnicy, maszyny, wyposażenie, oznakowania. Trzeba pamiętać o wszystkim, jeżeli oczywiście chce się taką halę zbudować, a nie wynająć. Niedawno na przykład czytałam o tym, co to są znaki poziome i jak się okazuję, są one dosyć potrzebne, zwłaszcza przy takich halach czy magazynach, głównie ze względów bezpieczeństwa. Warto więc pamiętać o takich kwestiach.

jasia1

Post autor: jasia1 » 28 wrz 2016 08:14

W sumie to kompletnie się na tym nie znam ale słyszałam jakiś czas temu o certyfikatach breeam. Myślę, że warto o tym poczytać zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek inwestycję w budowę. Obecnie wymagań na rynku jest naprawdę mnóstwo.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 23 gru 2016 17:04

Do takich hal stalowych budownictwa na pewno będzie potrzeba jakiś wiertniczych maszyn. Warto wtedy zerknąć sobie na propozycje na: http://staltechnika.pl/pl/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 sty 2017 14:58

Do takich hal stalowych, budownictwa przyda się na pewno sprzęt typu wiertnice, różnego rodzaju. W tym przypadku polecam zerknąć na ofertę do firmy Staltechnika, gdzie mają wiele takich propozycji godnych uwagi.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 28 sie 2017 20:11

Z tego co kojarzę to oni zajmują się takimi rzeczami http://www.metaltech.pl/ . Są bardzo długo na rynku więcc bez problemu możesz im zaufać. Wszystkie info znajdziesz na stronie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”