Zakup odkurzacza

Nie objęte powyższymi kategoriami.
monikabert90

Re: Zakup odkurzacza

Post autor: monikabert90 » 15 lut 2018 20:02

Karolina_ pisze:
20 maja 2016 10:46
To i ja dołączę się do pytania. Szukam dobrego odkurzacza, w klasie energetycznej A, żeby trochę na prądzie oszczędzić. Najlepiej, żeby był cichy, bo dziecko strasznie boi się tego hałasu przy odkurzaniu... Znacie może markę Hoover? Możecie polecić jakiś konkretny model?
Owszem, znam, korzystam z odkurzacza tej marki od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona/ .Konkretnie mam model Hoover ATHOS, który jest naprawdę cichutki, a to wszystko dzięki technologii Intense Power Silent System. Myślę, że przy dziecku sprawdzi się on znakomicie ;)

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 30 mar 2018 20:42

Odkurzacz jest wiadomo bardzo przydatny, ale nie każdy wie jak go wybrać. Najważniejsze, by po prostu miał dobre ssanie, co pozwoli na dobre zbieranie do worka i nie będziemy się denerwować.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 kwie 2018 08:16

Wybór odkurzacza nie jest teraz taki prosty, bo w końcu jest ich tyle, że ja nie wiem. Optowałabym za najprostszym, ale jednocześnie mającym wysoką klasę energetyczną oraz żeby był cichy.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 18 kwie 2018 20:59

Ja razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem odkurzacza marki Hoover. Jest to całkiem dobry odkurzacz w okazyjnej cenie :) Nasz stary sprzęt ledwo ciagnie a odkurzanie nim to prawdziwa udręka :(

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 kwie 2018 16:18

Również szukam dobrego odkurzacza.. byłam posiadaczką trzech odkurzaczy w przeciągu dwóch lat i mam dosyć tego w jakim tempie się psują. Ktoś może jakiś polecić z wieloletnią gwarancją? W jednym odkurzaczu pękła mi rura, w drugim psuł się mechanizm wciągania kabla :crazy: Szukałam również tanich worków i filtrów do odkurzacza. Może to pozwoli mi zaoszczędzić troszkę pieniędzy ponieważ w sklepach stacjonarnych worki są strasznie drogie.

Karotka

Post autor: Karotka » 26 kwie 2018 11:58

Nasza mama ma niedługo imieniny i też zastanawiamy się jaki odkurzacz jej podarować. To akurat taki prezent , który bardzo jej się przyda. Osobiscie wolę kupować produkty polskich firm. Wiem, że produkty nie są drogie a dobrze wykonane. Dylemat tylko teraz, który z modeli wybrać.

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 10 maja 2018 08:25

Myślę, że na pewno znajdziesz tu odpowiedni odkurzacz. Ja zdecydowałam się na bezworkowy bo mam dwa długowłose psy i odkurzam niemal codziennie także zbankrutowałabym kupując non stop worki :D Musisz po prostu dobrać sprzęt do swoich potrzeb.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”