Stroje kąpielowe

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Stroje kąpielowe

Post autor: Wika09 » 15 lip 2015 15:12

Lato w pełni, więc nie można obyć się bez wypadu nad wodę, rzekę, jezioro czy też na basen. Warto trochę zaszaleć i postawić na modny strój kąpielowy, polecam zerknąć na ofertę firmy Farita, mają naprawdę świetne kroje i kolory strojów kąpielowych.

gosh

Re: Stroje kąpielowe

Post autor: gosh » 22 lip 2015 21:46

Wszędzie teraz są wyprzedaże :)

quovadis

Post autor: quovadis » 27 lip 2015 20:06

nie lepiej bez na pewno ciekawiej

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 31 lip 2015 09:43

Majtki z wysokim stanem stają się coraz bardziej modne.Jeszcze kilka lat temu były totalnie nie na czasie, królowały wtedy niewielkie majteczki,które niestety ale odkrywały praktycznie wszystkie nasze mankamenty.Sama jestem bardzo zadowolona,że powróciła taka moda bo jednak wolę zakryć co nie co ( po urodzeniu dwóch dzieci trzeba).
Szkoda tylko że w sklepach stacjonarnych bardzo czesto brakuje takich strojów dla wiekszych kobiet.
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Ługin

Post autor: Ługin » 24 wrz 2015 09:49

Gdybyście szukały jakiś fajnych kąpielówek dla Waszego faceta, to polecam Wam stronkę esotiq.com ponieważ mają fajne promocje. Ja swojemu facetowi od razu dwie pary zamówiłam, ponieważ takie obniżki w takich dobrych markowych sklepach się rzadko zdarzają. Ogólnie uważam, że ten sklep jest bardzo dobry, a my kobiety doskonale znamy ten sklep ;)

arlett

Post autor: arlett » 04 kwie 2016 21:17

Ja bedę musiała kupić sobie strój jeszcze w tym miesiacu bo planuję zacząć chodzić na basen. Wydaje mi się, że w moim przypadku najlepiej sprawdzi się kostium jednoczęściowy. Nie należę do najszczuplejszych dlatego nie chcę straszyć w stroju dwucześciowym :P Jak już zrzucę wagę kupię sobie dwuczęściowy kostium jako nagrodę za trud włożony w odchudzanie.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 04 maja 2016 21:25

Wiecie co, kiedy ja pomyślę, że będę musiała wyjść latem w stroju kąpielowym na plażę, robi mi się słabo. Walczę ze zbędnymi kilogramami już od dawna, ale efekty są niestety bardzo mizerne. Nie pamiętam już od kiedy głowię się nad tym, jak szybko zdrowo schudnąć i jedyną szansę dla siebie widzę w wyjeździe na jakiś turnus dla osób takich jak ja, którym doskwiera waga. Znajoma zdobyła się swego czasu na wyjazd na wczasy odchudzające w Primavera Jastrzębia Góra i powiem Wam, że wygląda teraz świetnie, więc mam nadzieję, że i ze mną sobie "tam poradzą":), a w zasadzie z moim tłuszczykiem.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 05 maja 2016 08:33

Ja widziałam ostatnio na złotych wyprzedażach ładny strój kąpielowy. Zastanawiam się nad jego zamówieniem.

vikav

Post autor: vikav » 10 maja 2016 11:14

Też rozglądam się za nowym strojem kąpielowym, kupiłam niedawno strój do pływania, ale przydałoby się jeszcze bikini.
Niestety po zimie kilogramów trochę mi przybyło i szukam takiego bikini, które w fasonie będzie miało elementy odwracające uwagę od mojego niezupełnie płaskiego brzucha.

Acrolock

Post autor: Acrolock » 10 maja 2016 12:38

Niektóre naprawdę śliczne. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”