Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
pankratos

Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: pankratos » 10 sie 2015 18:26

U jakiego dewelopera najlepiej kupić nowe mieszkanie? Jak ja szukałam mieszkania z pomocą przyszli mi http://www.nieruchomosci.mawen.pl Świetne doradztwo i pomoc administracyjna, prawna. Polecam każdemu. Dodatkowo zajmują się obsługą administracyjną i zarządzaniem lokalami, obsługą techniczną i eksploatacyjną, obsługą finansowo-księgowa i prawną, e-zielenią i czystością, e-zarządzaniem, e-kartoteką, inwestorstwem zastępczym, projektowaniem wnętrz. Mają szeroki wybór ofert, każdy może znaleźć coś dla siebie. Polecam.

gosh

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: gosh » 12 sie 2015 15:14

A w jakim mieście szukałeś?

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 13 sie 2015 10:01

Ja tam znalazlam sama mieszkanie :) Niedawno sfinansowalam, i bede się przeprowadzać do Straszyna na osiedle Soszkowo (to jest dosłownie przy samym Gdańsku, bo nawet autobus do centrum jest bezpośredni). Dlaczego Gdańsk? Bo to jest bardzo fajne miasto - duża aglomeracja, więc możliwości też większe. Nad morzem, za rok nie trzeba będzie nawet za bardzo wyjeżdżać. A dlaczego nie w centrum? Mieszkałam w centrum dużego miasta przez całe swoje życie. To męczy. Tu gdzie kupiłam mam tyle zieleni, że chyba biorąc wszystkie moje okolice mieszkań nie bylo tyle razem wzietych :D I wydaje mi sie, ze dla dzieci takie miejsca są lepsze, zawsze pobiega, pobawi sie, a ja nie będę się musiała bać, że puszczam w sam rynek 10-letnie dziecko

ewelline

Post autor: ewelline » 29 sie 2015 23:45

Sprawdzcie czy macie dobrze zamontowane liczniki zużytej wody.

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 04 wrz 2015 09:45

Najlepiej brać mieszkanie developerskie bo całkiem nowe. Nie jestem zwolenniczką kupowania z rynku wtórnego. A tak co nowe to nowe.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 08 wrz 2015 14:43

Zdecydowałam się na gotowy apartament, zaprojektowany już, bo zajmował się tym deweloper. W Lublinie apartamentynaleczowska.pl, bardzo mi się podoba okolica :) i dzięki temu miałam jeden kłopot mniej... Teraz trzeba zastanowić się jak wykończyć mieszkanie :)

anja87

Post autor: anja87 » 23 wrz 2015 09:59

a może zastanów się nad aukcjami komorniczymi? to bezpieczne rozwiązanie no i znacznie tańsze niż kupowanie od pośrednika nieruchomości czy samemu na własną rękę. jak chcesz to tutaj http://www.czosnyka-komornik.pl/categor ... uchomosci/ jest dość sporo takich ogłoszeń i to nie tylko nieruchomości, samochody i inne sprzęty również licytują :)

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 25 sty 2016 09:59

Właśnie urodziło mi się 3 dziecko i czas rozglądać się za większym mieszkaniem. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dewelopera we Wrocławiu ? Szukałam troszkę na własną rękę czytam że dobrą opinią cieszy się vantage-sa.pl. Co o tym sądzicie ? Czy ktoś o nim coś słyszał ? :) Czekam na Waszą opinię

pepitka

Post autor: pepitka » 26 sty 2016 12:13

Przeglądałam ostatnio Centrum Zana i uważam ich ofertę za bardzo korzystną.
Sama gdy bym szukała czegoś w Lublinie to zainteresowała bym się ich ofertą!

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 19 wrz 2016 12:15

Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz mieszkać. Bardzo polecanym deweloperem w Gdańsku jest ta firma Eurostyl. Mają nawet specjalny dział, która pomaga w kwestiach kredytowych. Tak, aby klient miał jak najmniej biegania i jak najkorzystniejszą ofertę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”