Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
kasia8603

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: kasia8603 » 27 wrz 2017 16:53

My będziemy kupować mieszkanie w Łodzi na tym osiedlu http://www.osiedlenazdrowiu.pl/ bo według nas jest to świetna lokalizacja. Bardzo blisko centrum Łodzi bo raptem 5 km, dobre połączenie z Warszawą tam gdzie oboje z mężem pracujem. Co do samego osiedla to tez wygląda super, bloki niskie, osiedle kameralne i strzeżone, dobra komunikacja i bardzo fajne rozkłady mieszkań więc jest w czym przebierać :)

nesnes

Post autor: nesnes » 28 wrz 2017 14:52

jak najbliżej pracy, szkoły, przedszkola, przychodni.

Awatar użytkownika
Olga

Post autor: Olga » 29 wrz 2017 21:13

Nie napisałaś, w jakim mieście szukasz mieszkania. Polecam Ci raczej nowe budownictwo niż rynek wtórny. Sprawdź ofertę kilku deweloperów i spróbuj negocjować cenę. Postaraj się o dodatkowe profity, chociażby okresową zniżkę czynszu czy darmowe miejsce parkingowe. Własne mieszkanie to na tyle duża inwestycja, że 10% oszczędności na tym zakupie da Ci więcej niż zaciskanie pasa przez całe życie. Ja akurat wybrałabym coś w Warszawie i bardzo ciekawa wydaje się inwestycja Klonowy Zakątek alberoinvest.pl przy ulicy Ochockiej. Bardzo duży wybór metraży, miejsca parkingowe zarówno zewnętrzne jak i w parkingach podziemnych. Do Ursusa jest fajny dojazd a przy okazji to jedna ze spokojniejszych dzielnic.

Miranda

Post autor: Miranda » 30 wrz 2017 18:07

@nesnes słuszna uwaga. Ja własnie pod tym kątem szukałam mieszkania i wybrałam osiedle Brzozowy Zakątek na Wilanowie (bo generalnie szukałam mieszkania w Warszawie). W pobliżu jest wszystko - szkoła (na Ledóchowskiej), przychodnia, markety, park w Wilanowie - w zasadzie wszystko co niezbędne do wygodnego mieszkania. Dojazd do centrum jest ok - w 20 min mozna dotrzeć autobusem. Jak się wybiera mieszkanie z dala od centrum to warto zorientować się czy wszystko co potrzeba jest w sąsiedztwie. Akurat w okolicach Brzozowego jest :)

Orsay

Post autor: Orsay » 05 paź 2017 18:22

Ja bym polecała Kraków. Nawet mieszkanie znalazłam. Nawet nie uwierzysz, ile się go naszukałam. A znalazłam go wpisując w wyszukiwarkę ' mieszkania do wynajęcia kraków ' Dla mnie super, bo ten deweloper ma zarówno tani wynajem jak i luksusowe mieszkania do wynajęcia. Jestem zadowolona i już się stąd nie wyprowadzę!

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 18 paź 2017 19:03

Najlepiej u jakiegoś sprawdzonego dewelopera i w dobrej okolicy. Nie wiem jakie konkretnie miasto Cię interesuje ale tutaj http://ksdevelopment.pl/ , można znaleźć bardzo fajne mieszkania w Lublinie. Myślę, ze mogą Cię zainteresować.

Awatar użytkownika
gosiak83

Post autor: gosiak83 » 18 paź 2017 21:16

Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania nad morzem na wynajem.
Stwierdziłam, że bez sensu pchać się w kredyt na 25 lat na mieszkanie dla siebie i właściwie niczego więcej się już nie dorobić. A takie mieszkanie na wynajem po paru latach samo się spłaci i można z niego korzystać. Znalazłam ciekawe apartamenty na http://www.burco.pl, w Ustroniu Morskim. Dookoła sporo zieleni, basen. No jak za takie pieniądze, to oferta bardzo atrakcyjna. A na starość zamieszkam nad morzem - a co! :)
"Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń."

bella91

Post autor: bella91 » 19 paź 2017 08:06

Może w Warszawie albo pod Warszawa? Mi w oko wpadło osiedle nad zalewem - http://willenadzalewem.com.pl/ Zastanawiamy się z mężem nad kupnem domu tam. Chcielibyśmy w końcu przeprowadzic się na swoje a mieszkanie w bloku nas nie satysfakcjonuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”