Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Kaś90

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: Kaś90 » 31 paź 2017 14:31

Ja również jestem na etapie szukania mieszkania, sama akurat kieruję się tym, aby mieszkanie było w nowym budownictwie, najlepiej na osiedlu, które dopiero powstaje. Do tego właśnie mega znaczenie według mnie ma okolica, jeśli mamy małe dzieci czy lubimy spacerować, to ważne, aby faktycznie nasze mieszkanie znalazło się w miejscy, gdzie jest dużo zieleni i ciekawe tereny na spacery.

mikowska

Post autor: mikowska » 05 gru 2017 06:47

Jak zastanawiacie się nad zakupem mieszkania w Warszawie, warto sprawdzić sobie najnowsze inwestycje deweloperów, zajrzyjcie na bloga https://perfectspace.pl/blog/nowe-inwes ... warszawie/ tam znajdziecie takie informacje. Ja nigdy nie lubiłam mieszkać w centrum, także pewnie wybrałaby, jakąś cichą dzielnicę z dala od zgiełku miasta, o ile jest to możliwe.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 07 gru 2017 12:31

Też będziemy kupowali niedługo mieszkanie i już widzieliśmy nawet bardzo fajne w mieszkania wrocław ołtaszyn . Jak na razie najbardziej odpowiada nam ta lokalizacja, bo wszędzie jest blisko a zarazem spokojna i cicha okolica. Osiedle tez kameralne a nie jakieś wielkie molochy no i sam rozkład mieszkania bardzo nam się podoba, bo nawet w niewielkim metrażu są fajnie usytuowane 3 pokoje co jest dużym plusem :)

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 11 gru 2017 13:43

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego dewelopera > http://www.koninko.com.pl/

Pięknie zaprojektowane osiedla, przeznaczone na zabudowę domów i mieszkań. Nowoczesny styl zarówno osiedli jak i nieruchomości, co można zauważyć chociażby dzięki zakładce "Dom pokazowy", gdzie prezentowana jest przykładowa aranżacja domu, bądź można skorzystać z dni otwartych, gdzie na własne oczy istnieje możliwość zobaczenia zarówno osiedla jak i interesujących nas nieruchomości. Na stronie znajduje się również wirtualny plan osiedla, dzięki czemu można zobaczyć projekt i dostępność poszczególnych budynków mieszkalnych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”