Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
fiona45

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: fiona45 » 30 lip 2017 22:06

Moim zdaniem lepiej wybudować dom. Teraz jest moda na domy inteligentne: http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny/ . Takie domy sprawdzają się rewelacyjnie pod wieloma względami . Może lepiej zainwestować w takie budowle.

Awatar użytkownika
milena915

Post autor: milena915 » 30 lip 2017 22:48

Nie wiem, czy akurat warto radzić się w sprawie takich kwestii na forum internetowym ;) Ale skoro pytasz, to doradzę Ci, żebyś przede wszystkim dobrze przemyślała tę decyzję. Porozmawiaj z co najmniej kilkoma developerami, sprawdź co najmniej kilkanaście ofert. Warto skorzystać z dni otwartych, obejrzeć budowę itp. Mi podobają się gotowe mieszkania od developerów ale jak widzisz, niektórzy na forum zdecydowanie wybierają jednak domek jednorodzinny. Gdybym miała wybierać w tym momencie, pewnie wybrałabym coś w Warszawie, najlepiej na Ursusie bo dobrze znam i lubię tę dzielnicę. alberoinvest.pl ruszyli z inwestycją "Klonowy Zakątek" właśnie na Ursusie, może wybrałabym jedno z tych mieszkań?

klara1

Post autor: klara1 » 01 sie 2017 07:11

Cenię sobie kontakt z naturą, ogródek, wolną przestrzeń, ale równie ważne jest dla mnie odległość miejsca zamieszkania od centrum miasta, dlatego znacznie bardziej wole kupić tanie apartamenty wrocław niż inne nieruchomości, które sprawiłby, że nie czuje się w nich szczęśliwa.

gosh

Post autor: gosh » 03 sie 2017 10:45

Wrocław jest od kilku lat bardzo popularny, więc nie dziwi fakt, że powstaje tam wiele inwestycji. Sami się przekonajcie wchodząc na http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe ... wroclawia/ . Tam są opisane najciekawsze inwestycje powstające we Wrocławiu.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 04 sie 2017 08:36

A gdzie się chce? Kupno mieszkania to powazna inwestycja, która w pewien sposób sprawia, że mamy własne miejsce na ziemi.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 09 sie 2017 13:18

A czy mało mieszkań można znaleźć w internecie? Wystarczy się dobrze rozejrzeć. Ja bym najchętniej kupiła mieszkanie w Warszawie. A w oko ostatnio wpadły mi takie apartamenty warszawa: http://parkplace3.pl/. Wiem, że byłaby to na pewno dobra inwestycja.

dana78

Post autor: dana78 » 28 sie 2017 11:34

Fajne mieszkania także widziałam na: http://www.kli.com.pl/oferta-mieszkanio ... omy-gdynia , mają bardzo ciekawe propozycje godne uwagi. Każdy w nich znajdzie coś ciekawego i praktycznego w dobrej cenie. Takie mieszkania są na pewno przyszłościowe.

Teodozjusz

Post autor: Teodozjusz » 31 sie 2017 17:32

Szukacie dobrej jakości mieszkań na sprzedaż w Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu ? Osobiście polecam ofertę dewelopera Ronson nowe mieszkania w poznaniu który posiada świetnej jakości mieszkania na sprzedaż, genialne budownictwo, świetna okolica i nieźle wyposażone mieszkania !

vikav

Post autor: vikav » 15 wrz 2017 04:37

Jak to gdzie? Oczywiście, że w Trójmieście, lub najbliższych okolicach :)
Według rankingów to najlepsze miejsce do życia. Myślę, że warto sprawdzić ofertę mieszkania gdańsk morena na gdańskim osiedlu Alfa Park to jedno z wielu trójmiejskich miejsc, gdzie warto kupić mieszkanie.

kammii

Post autor: kammii » 23 wrz 2017 13:11

Piękne miasto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”