Czyszczenie dachu, remont balkonu

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Elizka

Re: Czyszczenie dachu, remont balkonu

Post autor: Elizka » 04 sty 2018 16:41

Jestem na etapie remontu balkonu i szukam firmy, która się tym zajmie. Zależy mi na profesjonalizmie, dlatego zainteresowała mnie ta firma remontowa malhaus.pl. W zakres usług wchodzą wszystkie prace niezbędne przy remontach i wykończeniach wnętrz, w tym instalacje oraz zakup i transport materiałów, jak również wywóz śmieci, gruzu i inne prace porządkowe. Miał ktoś z nimi styczność ?

Gladys

Post autor: Gladys » 10 sty 2018 16:34

Remontowałam kilka lat temu dom, remont był kapitalny, bajzel na całego. Kiepsko bym się wtedy widziała, gdyby nie firma, która załatwiła wywóz śmieci. Samego gruzu to były dwa kontenery. Nie liczcie na to, że da się upchnąć razem ze śmieciami osiedlowymi.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 17 sty 2018 06:53

KarolaLola pisze:
12 kwie 2016 12:21
Podnośnik koszowy to idealne rozwiązanie. A co najważniejsze można je po prostu wypożyczyć.
Racja, podnośniki koszowe są niezastąpione przy tego typu pracach. Ja bym jednak sama nie zdecydowała się na ich wypożyczenie. Wolę wynająć firmę czyszczącą dachy, która ma takie podnośniki na swoim wyposażeniu.

Zibi

Post autor: Zibi » 21 lut 2018 12:23

Jeśli są Państwo zainteresowani nasza firma świadczy takie usługi jak mycie dachu, czyszczenie elewacji, posadzek itp. Nasz park maszynowy pozwala na mycie okien na wysokościach. Oferujemy kompleksowe czyszczenie niemal każdej powierzchni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony aby dowiedzieć się więcej elewacje.seowroclaw.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”