Skup metali Katowice

Nie objęte powyższymi kategoriami.
eloko

Skup metali Katowice

Post autor: eloko » 04 wrz 2015 13:59

Masz w domu nie potrzebne sprzęty kuchenne, gospodarstwa domowego? Skup metali Stellmet w Katowicach zajmuje się skupem rożnego rodzaju metali w tym złom cyny i wiele innych. Warto do nich zajrzeć.

karinapal

Re: Skup metali

Post autor: karinapal » 08 wrz 2015 15:27

Prawie mi się to przyda przy przeprowadzce:)

AdrianAkto

Re: Skup metali

Post autor: AdrianAkto » 22 wrz 2015 22:25

Znam firmę Stellmet i miałem przyjemność z nimi współpracować ,ale w każdym razie wszystko bez problemu. Miałem na zbyciu węgliki spiekane i nie tylko. Dostałem świetną cenę, profesjonalne podejście.

wandzia2

Re: Skup metali Katowice

Post autor: wandzia2 » 05 cze 2018 15:17

Ja korzystam z internetowego skupu złomu metali http://www.ceny-zlomu.pl/ :) Mają bardzo dobre ceny :)

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 22 cze 2018 20:24

Co jakiś czas szukam okazji do zarobku i żeby dorobić sobie do normalnej pensji, więc między innymi kombinuje trochę złomu i staram się go gdzieś sprzedać. Czasem trafi mi się więcej, a czasem mniej towaru, no ale jakoś to idzie. Ciężko było wtedy, jak obsługa na złomie próbowała zedrzeć mnie do ostatniego grosza i nieraz wychodziłam ledwo na swoje. Na szczęście to był tylko dodatkowy zarobek i stwierdziłam, że jeśli w jednym miejscu mnie źle traktują, to przejdę do innego i tak trafiłam na zlomskup.eu. Szczerze mogę polecić ten skup, oferują dobre ceny, a kontakt z nimi jest wręcz przyjemnością. Nie ma więc się czego obawiać, że oszukają. Po moich doświadczeniach z nimi mogę powiedzieć, że są uczciwi i da się zarobić.

Elsa

Post autor: Elsa » 26 cze 2018 13:12

Metalleo ma wysyłkowy skup złomu. Osobiście nie korzystałam, ale widziałam ostatnio filmik na YT https://www.youtube.com/watch?v=O399a9xdGSE o tym serwisie. Fajna sprawa. Kurier przyjedzie, odbierze, a pieniądze otrzymamy przelewem na konto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”