Jak założyć spółkę cywilną?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
krupa

Jak założyć spółkę cywilną?

Post autor: krupa » 08 paź 2015 10:41

Potrzebujesz prawnika? Chcesz założyć spółkę cywilną? Nie wiesz jakie formalności trzeba załatwić? Wszelkie niezbędnie informacje spolkacywilna.info – informacje o spółce cywilnej Wyczerpujące artykuły dotyczące spółki cywilnej.

krupa

Re: Jak założyć spółkę cywilną?

Post autor: krupa » 02 lis 2015 02:25

Pozwolę sobie przypomnieć o tej stronie. Ostatnio potrzebowałam się dowiedzieć czegoś o odpowiedzialności wspólników za długi spółki cywilnej. Mój mąż wszedł w spółkę ze swoim dawnym kolegą, ale ten zaczął coś kręcić. Obawiam się, że ta spółka może wpędzić mojego męża i mnie w długi. Jest tam kilka rzetelnie opracowanych artykułów na ten temat, zwłaszcza o solidarnej odpowiedzialności za długi spółki cywilnej i tym kiedy można prowadzić egzekucję z majątku wspólnego małżonków. Na szczęści nie wyraziłam pisemnej zgody na zawarcie żadnych umów przez spółkę cywilną, więc nasz majątek wspólny jest bezpieczny.

Bacetulze

Post autor: Bacetulze » 23 lis 2015 17:46

udaj się do doradcy i on ci powie co i jak złożysz wniosek cedeig-1 wtedy dopiero reszta formalności nipy itp i załatwione najlepiej żebys miała osobe która to ogarniała już to ci pomozę

pepitka

Post autor: pepitka » 29 gru 2015 10:56

Nie znam się na spółkach cywilnych, ale jeśli szukacie informacji na ten temat spółek to odsyłam Was na te stronkę - Spolki-excelio.pl.
Myślę, że tam znajdziecie potrzebne Wam info w tym zakresie.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 29 gru 2015 15:02

Znajomy po takiej sprzedaży firmy , bardzo się załamał i "topił smutki" w napojach alkoholowych.
Na szczęście pozbierał się i w miarę ogarnął.
Profesjonalni lekarze zajmują się leczeniem zatruć poalkoholowych oraz leczą osoby uzależnione od alkoholu.

olga83

Post autor: olga83 » 17 maja 2016 12:10

Sporo ciekawych informacji znaleźć można także na stronie firmy Spółka Pro. Jeśli nie znajdziesz tam konkretnej odpowiedzi na swoje pytania to najlepiej skontaktuj się z nimi bezpośrednio. Spółka Pro zajmuje się doradztwem podatkowo-prawnym w zakresie spółek, a także świadczy pomoc przy ich zakładaniu.

amelka

Post autor: amelka » 11 lip 2016 06:56

Z tego co widziałam spółki mają sporo plusów.
Spółka PRO może ci pomóc w założeniu spółki i złożeniu dokumentow do odpowiednich instytucji.
Myślę, że warto korzystać z pomocy takich firm, zwłaszcza jeśli nie ma się doswiadczenia w prowadzeniu spółki.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 15 sie 2016 19:07

Faktycznie - trochę słyszałam o firmie i znajomi bardzo ich zachwalali. Myślę, że warto udać się do nich po poradę jeśli kompletnie nie wiemy, od czego zacząć. Na pewno nie zaszkodzą, a pomogą.

Rebelritos

Post autor: Rebelritos » 23 sie 2016 08:24

Albo warto sobie ogarnąć firmę która załatwia zakładanie spółek, założą za nas i wszystko załatwią. Lepiej skorzystać z takiej opcji jak samemu się nie umie i nie ma pojęcia o tym.

malutka15

Post autor: malutka15 » 28 lip 2017 17:24

Najlepiej zakładanie firmy powierzyć fachowcom. Świetnie nadaje się do tego biuro rachunkowe TAX SAFE http://taxsafe.pl/, które zajmuje się również m.in. doradztwem podatkowym i prawnym. Moi znajomi zachwalali tę firmę, więc na pewno warto spróbować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”