Awaria auta - co robić?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Awatar użytkownika
garsonka

Re: Awaria auta - co robić?

Post autor: garsonka » 16 cze 2016 12:26

Jeśli dochodzi do jakiejkolwiek awarii to nie można zrobić nic innego jak zawieść auto do najbliższego warsztatu. A jeśli auto jest unieruchomione to po lawetę. Mnie ostatnio klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa, a na dworze skwar. Znalazłam dobrego mechanik, który mi ja naprawił ale także poinstruował jak używać klimatyzację samochodową, jak ją poprawnie nastawiać żeby więcej nie dochodziło do takich sytuacji.

Marta38

Post autor: Marta38 » 18 cze 2016 20:39

Pozostaje jeszcze pytanie, co jeśli ktoś uderzył w nasz samochód i nie nadaje się on do użytku? Ja ostatnio dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak darmowe auto, gdzie na koszt OC sprawcy kolizji można wynająć samochód. Myślę, że to może być niesamowite ułatwienie dla wielu pokrzywdzonych osób.

Abiah

Post autor: Abiah » 07 lip 2016 08:36

Ja na szczęście mam sprawdzony serwis Euromaster, na który mogę zawsze liczyć. Nawet w tych najtrudniejszych momentach… A co więcej, mają punkty serwisowe w wielu miastach Polski, dlatego gdzie by mnie awaria nie zastała to wiem gdzie ich szukać. Ponadto promocje tez są ich atutem.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 15 lip 2016 10:47

Sama wiem z doświadczenia, że znajomy mechanik to skarb. W ubiegłym roku miałam tuż przed wyjazdem na wakacje bardzo poważną awarię i bez szybkiej pomocy, pewnie musiałabym zostać w domu. Niestety jednocześnie zepsuło się kilka rzeczy, w tym także klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa, a czekała mnie bardzo długa podróż. Dlatego też obecnie zawsze staram się stosować do wskazówek i nie tylko nie mam z nią już problemów, ale też np. przestały mnie dopadać ciągłe bóle gardła.

grincia

Post autor: grincia » 20 lip 2016 13:51

Ja polecam bardzo solidnego mechanika mechaniq.pl. Naprawdę zna się na rzeczy. Specjalizuje się w wykręcaniu urwanych świec żarowych co jest trudnym procesem i wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Całość trwa do kilkudziesięciu minut i kosztuje 300-500zł. Pod żadnym pozorem nie wolno robić tego samemu bo można nawet uszkodzić silnik. Jest to dosyć częsta awaria. Zajrzyjcie na stronę, tam jest kontakt i wszystko czego potrzebujecie.

Oliwa

Post autor: Oliwa » 16 sie 2016 14:15

Jak masz awarię samochodu a nie wiesz co dokładnie się psuje to odwiedź az-autoserwis.pl, warsztat samochodowy. Mają tam specjalistyczny komputer diagnostyczny.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 23 paź 2017 16:27

Ja ostatnio miałam problem ze samochodem na odcinku A4 i nie wiedziałam co robić, ani gdzie znaleźć tak na szybkiego fachową pomoc. Na szczęście w sieci trafiłam na dobry artykuł http://www.snikersik.pl/kompleksowe-usl ... radzie-a4/ dzięki któremu znalazłam wiele informacji na temat fachowej firmy i w ten sposób szybko mój problem się rozwiązał.

nesnes

Post autor: nesnes » 31 paź 2017 13:22

Dzwońcie do mechanika, a kobiety do mężów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”