Ładne narożniki do pokoju

Nie objęte powyższymi kategoriami.
dominit

Ładne narożniki do pokoju

Post autor: dominit » 27 paź 2015 11:48

Nie masz pomysłu na wykończenie pokoju dziecięcego? Świetnie sprawdzają się narożniki z funkcją spania. Można na nich spać, często mają wbudowane dodatkowe półki. Funkcjonalne i ładne.

Awatar użytkownika
green

Re: Ładne narożniki do pokoju

Post autor: green » 28 paź 2015 13:27

Ładne te narożniki, ale nie w każdym pokoju dziecięcym można postawić narożnik.
Alternatywa mogą być takie ładne tapczany mebles.pl/tapczany.php
Jako, że są to meble bezpośrednio od producenta można sobie zamówić tapczan dla dziecka na wymiar w dowolnej kolorystyce.
Gwarancją na to, że meble są rzeczywiście bardzo dobrej jakości, jest to, że firma należy do Cechu Rzemiosł Różnych.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 06 maja 2016 13:08

Moim zdaniem narożnik bardziej pasuje do salonu niż pokoju dziecięcego, zobacz sobie ofertę na promyk-meble.pl, jeśli chcesz wybrać narożnik ze względu na większą przestrzeń do spania, to już lepiej wyjdzie Cię piętrowe łóżko, a narożnik jest genialny tylko właśnie najlepiej sprawuje się w salonie :)

Awatar użytkownika
Agnieszka81

Post autor: Agnieszka81 » 05 lip 2016 10:19

Może któryś z tych Cię zainteresuje - meblowiec.pl? Jest tam sporo różnego typu modeli narożników, także powinnaś znaleźć coś dla siebie. Ja też za niedługo będę wymieniała swoją starą kanapę na nowy narożnik, podoba mi się przede wszystkim ten ze zdjęcia:
Obrazek

kajka83

Post autor: kajka83 » 07 lip 2016 12:37

Kanapa narożna w pokoju to ogromna oszczędność miejsca, a do tego bardzo stylowy element aranżacji. Modne jest ostatnio ustawianie takich kanap nie pod ścianą, ale na środku pomieszczenia - jako meble wolnostojący. Mnie taka opcja bardzo pasuje. Kupując narożnik warto także zwrócić uwagę na to, czy ma on funkcję spania. To też wygodny dodatek.

izabela44

Post autor: izabela44 » 08 sie 2016 13:44

Warto pomyśleć od razu nad zakupem całego zestawu wypoczynkowego. Na przykład w Promark Meble mają spory wybór w tym temacie. Zakup całego zestawu to znaczne ułatwienie, bo utrzymana jest stylistyka mebli. Kupując oddzielnie meble łatwo wprowadzić chaos we wnętrzu.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 07 wrz 2016 14:27

Ładna, ale zmieniłabym obicie - na przykład na jakieś kwiatowe. Podobają się Wam takie wzory na krzesłach, fotelach lub kanapach? Zastanawiam się nad odświeżeniem wystroju w salonie, ponieważ kanapa i fotele domagają się remontu, ale nie mam za bardzo funduszy na zakup nowych mebli. Myślę więc, jak zrobić to mniejszym kosztem. Zakup materiałów, a nawet opłacenie osoby, która usługę wykona z pewnością okaże się bardziej opłacalne. Muszę namówić męża, ciekawe, czy i jemu spodobają się kwiatowe wzory :)

leqki89
Kontakt:

Post autor: leqki89 » 08 wrz 2016 17:10

Kurczę naprawdę piękne narożniki, na wiosnę planuję remont mieszkania także będę chyba miał trudny wybór jaki wybrać narożnik.

Koraa

Post autor: Koraa » 08 paź 2017 17:55

Ja bardzo lubię bardzo swoją sofę więc jej nie wymieniam jednak zastanawiam się nad kupieniem takich tkanin z kolekcji Edinburgh bo bardzo mi się podoba jednocześnie jest też modna w tym sezonie. Myślę, że mogły by wyglądać dość ciekawie na sofie. Co sądzicie?

malinak22
Kontakt:

Post autor: malinak22 » 18 paź 2017 12:44

dzieki za pomoc :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”