Mieszkanie czy działka?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
jasia1

Re: Mieszkanie czy działka?

Post autor: jasia1 » 11 sie 2016 10:11

I to jest bardzo ciężka decyzja :) Sama nie wiem, czy na starość lepiej wybrać mieszkanie w bloku czy dom z działką. Od jakiegoś czasu regularnie przeglądam oferty biura nieruchomości Madura ze Szczecina (maduranieruchomosci.pl) i wiele ofert mi się podoba. Pomożecie podjąć decyzję?

hel.kul

Post autor: hel.kul » 15 wrz 2016 18:02

Ja myślę, że działka jest lepszą inwestycją. Obecnie wybór działek na rynku jest ogromny. Wystarczy przeszukać internet. Niedawno znalazłam całkiem działki nad jeziorem, może kogoś z Was zainteresują. Mi się bardzo podobają.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 15 wrz 2016 19:22

Ja bym wybrała mieszkanie najlepiej tu przypuszczy.pl, ale każdy ma inne priorytety.
U mnie wybór jest wynikiem braku czasu. W życiu nie dałabym rady ogarnąć domu i ogrodu . Poza tym dom jest o wiele droższy w utrzymaniu niż mieszkanie.

zoska78

Post autor: zoska78 » 19 wrz 2016 08:16

to wszystko zależy na czym, Ci bardziej zależy. Kupienie działki i budowa jest bardziej czasochłonna niż mieszkanie w bloku. Ja jednak nie wyobrażam sobie mieszkać w ciasnym mieszkaniu bez ogrodu i możliwości zrobienia sobie grila, zagrania z dziećmi w piłkę.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 23 wrz 2016 21:03

Moim zdaniem wszystko tutaj zależy od tego, do czego chcemy wykorzystywać daną nieruchomość. Jeżeli marzy nam się weekendowy wyjazd za miasto, działka będzie idealna. Natomiast gdy marzy nam się własne M, zdecydowanie lepszą opcją będzie zakup własnego mieszkania. Bądź co bądź, bardzo ciekawą ofertę w zakresie sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości możemy znaleźć w ofercie Centrum Nieruchomości centrumdom.info. Mamy tutaj do wyboru właśnie: działki, mieszkania, a także domy w bardzo ładnych okolicach Białegostoku i nie tylko.

Vikq

Post autor: Vikq » 26 paź 2017 15:20

Ja zdecydowanie wybieram działkę i dom. Długo mieszkam w mieszkaniu i w końcu zdecydowałam się na budowe domu. Moje marzenie powoli już powstaje. Powoli rozglądam się na różnymi materiałami np. przewodami instalacyjnymi.

martyna317

Post autor: martyna317 » 26 paź 2017 22:21

Wiesz co ja to bym raczej wybrała dom. Raz, że masz ogród a dwa, że mieszkasz na swoim. Zobacz sobie ciekawe projekty, ja bym naprawdę myślała o domu.

mamaja

Post autor: mamaja » 03 sty 2018 16:41

My z mężem postawiliśmy na mieszkanie z rynku pierwotnego i nie żałuję :) Nie wykluczam zakupu działki i budowy domu w przyszłości ale to już w dalszej perspektywie :) Gdybyście szukali sprawdzonego dewelopera w Katowicach to polecam firmę Geogrupa http://geogrupa.pl/pl/oferta/katowice/brynow. Nowoczesna inwestycja, dobra lokalizacja i ceny za metr, które nie zwalają z nóg :)

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 15 sty 2018 15:03

Ja nie wybrałabym ani mieszkania ani kupno działki. Znajomi niedawno kupili dom od dewelopera > http://www.koninko.com.pl/ i uważają, że to najlepsza inwestycja, gdyż cenowo nie wychodzi aż tak dużo, a mają swój domek i kawałek ziemi. Nie musieli martwić się formalnościami, załatwianiem, dodatkowymi wydatkami, gdyż przyszli na gotowe. Sama zastanawiam się nad tą opcją, ale zbieram jeszcze oszczędności.

MonikaMarkiewicz

Post autor: MonikaMarkiewicz » 17 sty 2018 14:38

ja od niedawna rozważam zakup mieszkania mam nadzieję, ze niedługo uda mi sie to zrobić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”