Planujecie wakacje samolotem?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
agati866

Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: agati866 » 06 cze 2016 13:41

Planujecie wakacje samolotem? Ja w tym roku pierwszy raz jadę na wakacje z dzieckiem. Wykupiliśmy wczasy w Hiszpanii. Najbliższe lotnisko jest 150 km od naszego domu. Nie za bardzo mieliśmy pomysł jak się na nie dostać i znalazłam na portalu dla kobiet ciekaw artykuł http://urodaizdrowie.pl/dojedz-na-lotni ... i-wygodnie. Nie chcę nic reklamować, mam nadzieję, że się przyda :)

ziuta82

Re: Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: ziuta82 » 09 cze 2016 16:01

A czy już zdecydowaliście dokąd się wybieracie? Warto skorzystać z usług agencji turystycznej, np. Tede Travel oferuje bardzo fajne wyjazdy do Włoch. Co powiecie na przykład na kempingi pod Wenecją? Prywatna plaża w cenie :)

aga77

Post autor: aga77 » 25 wrz 2016 23:30

Jeśli chcecie zaoszczędzić sporo czasu na lotnisku, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://odzyskajdzien.pl/4732-10-sposobo ... a-lotnisku . Jest tam wiele ciekawych informacji, które pozwalają odzyskać czas, który można przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego czy też na relaks. #odzyskajdzien

Roberto

Post autor: Roberto » 23 maja 2017 11:25

Są i tacy, którzy nie wsiądą do samolotu za żadne skarby.

Thanatos

Post autor: Thanatos » 24 cze 2017 14:55

Jeżeli tak, to warto takie lęki przezwyciężyć. Może są symulatory lotu, takie jak w wojsku, żeby potrenować lot i przekonać się jak to jest?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 wrz 2017 12:09

Zgadzam się w 100%. Przecież samolot to aktualnie jeden z najbezpieczniejszych środków transportu. Jest to tez bardzo wygodne, bo często w okolicy są zlokalizowane takie miejsca, gdzie można się przespać lub odbyć spotkanie biznesowe. Przekonajcie się sami, ile to daje różnych możliwości.

ress

Post autor: ress » 27 wrz 2017 13:12

Przy lotniskach wiadomo, różnie bywa, więc przy wyborze hotelu przy lotnisku kieruję się tym czy posiada, np. system kontroli dostępu w hotelu, bo dzięki temu mogę czuć się bezpieczniej i jest przede wszystkim wygodniej. ;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 03 gru 2017 23:17

W zeszłe wakacje też planowałam transport samolotem. I co z tego wyszło? Lot został odwołany, a plan idealnych wakacji zwyczajnie nie wypalił. Takich spraw nie można zostawiać obojętnie, musimy walczyć o swoje. Odszkodowanie zdecydowanie nam się należało. Problem w tym, że ogarnięcie spraw tego typu to masa papierkowej roboty. Koleżanka poleciła mi usługi AirCashBack https://aircashback.com/ , zajmujących się walką o należne odszkodowania za odwołane, lub opóźnione loty. Udało się, rekompensata wpadła w nasze ręce, AirCashBack zaś wziął jedyne 25% prowizji za swoje usługi. 

elabarbara

Post autor: elabarbara » 07 gru 2017 18:54

Trudny wybór jeśli chodzi o wakacje, wiele miejsc już się zwiedziło. Przeglądając oferty wakacyjne trafiłam na miejscowość Delhi, szybko udało mi się znaleźć bloga http://www.hotelsystem.pl/co-zwiedzic-w-delhi/ gdzie dowiedziałam się wiele ciekawych informacji, dlatego też podjęłam decyzje że tam spędzę wakacje .

dana78

Post autor: dana78 » 11 gru 2017 23:05

Jak z Okęcia Warszawa, to warto zaparkować auto na parkingu strzeżony oddalonym o 5 km od lotniska, ale z transferem w cenie na lotnisko i z lotniska. Poczytaj o tym tutaj: www.parking-lotnisko.pl . Super oferta godna uwagi. Kierowcy pomagają ładować bagaże, busy nowe, wygodne, czyste no i niskie ceny. A więc po co się denerwować lepiej dalej od lotniska i zaufać im, że będziemy na czas na miejscu. A auto przynajmniej wiemy, że będzie w pełni bezpiecznie przez okres naszych wakacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”