Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
azuron855

Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Post autor: azuron855 » 20 cze 2016 16:53

Jakie firmy byście mi polecili jeśli chodzi o wynajem magazynów na terenie Poznania lub w ścisłych okolicach? Interesują mnie takie magazyny do wynajęcia które posiadają minimum 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i duży plac manewrowy. Do przechowywanie książek bym potrzebował modułów magazynowych po około 2 tysiące metrów kwadratowych. Czy firm posiadająca swoją ofertę na stronie poznan-magazyn.pl jest godna polecenia? Jeden ze znajomych wspominał mi, że potrafią negocjować czynsze za wynajem i można otrzymać niską cenę. Czy wiadomo komuś coś na ten temat? A może jakaś inna znana firma która ma fajne propozycje magazynów do wynajęcia w Poznaniu?

ziuta82

Re: Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Post autor: ziuta82 » 04 lip 2016 18:20

A myślałaś już o paleciakach? Przecież w każdym magazynie paleciaki to tak zwany "must have" :) Bez nich nic nie zrobisz, każdy magazyn musi być wyposażony w paleciaki.

patka9

Post autor: patka9 » 02 lip 2017 22:23

Zobaczcie sobie artykuł parkiet.com/artykul/1516869.html na temat wynajmowania magazynów. Moim zdaniem to dobra opcja, jeśli nie mamy miejsca na przechowywanie towaru, czy po prostu posiadamy rzeczy, których nie chcemy trzymać w domu, ale nie chcemy się ich także pozbywać. Nie jest to droga usługa, zazwyczaj firmy mają elastyczne warunki najmu.

ramona5

Post autor: ramona5 » 01 wrz 2017 04:00

Wiem, że w Poznaniu firma https://kangu24.com/pl/ wynajmuje magazyny od 1 do 20 m2. One są samoobsługowe, dostępne całodobowo, umowa najmu jest elastyczna, można ustalić czas jej trwania samemu, także całkiem dobra opcja. Firma posiada też magazyny w innych miastach między innymi w Warszawie, Szczecinie oraz Wrocławiu.

margo903

Post autor: margo903 » 22 wrz 2017 12:59

Z umowami pod najem trzeba bardzo uważać i najlepiej obie zadzwoń do nich https://www.notariusz-brzesko.pl/ , umów się i niech ci pomogą spisać. Jak wynajmujesz taki magazyn to na długo i lepiej, aby nie był niespodzianek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”