Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
azuron855

Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Post autor: azuron855 » 20 cze 2016 16:53

Jakie firmy byście mi polecili jeśli chodzi o wynajem magazynów na terenie Poznania lub w ścisłych okolicach? Interesują mnie takie magazyny do wynajęcia które posiadają minimum 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i duży plac manewrowy. Do przechowywanie książek bym potrzebował modułów magazynowych po około 2 tysiące metrów kwadratowych. Czy firm posiadająca swoją ofertę na stronie poznan-magazyn.pl jest godna polecenia? Jeden ze znajomych wspominał mi, że potrafią negocjować czynsze za wynajem i można otrzymać niską cenę. Czy wiadomo komuś coś na ten temat? A może jakaś inna znana firma która ma fajne propozycje magazynów do wynajęcia w Poznaniu?

ziuta82

Re: Wynajem magazynów w Poznaniu - Gdzie?

Post autor: ziuta82 » 04 lip 2016 18:20

A myślałaś już o paleciakach? Przecież w każdym magazynie paleciaki to tak zwany "must have" :) Bez nich nic nie zrobisz, każdy magazyn musi być wyposażony w paleciaki.

patka9

Post autor: patka9 » 02 lip 2017 22:23

Zobaczcie sobie artykuł parkiet.com/artykul/1516869.html na temat wynajmowania magazynów. Moim zdaniem to dobra opcja, jeśli nie mamy miejsca na przechowywanie towaru, czy po prostu posiadamy rzeczy, których nie chcemy trzymać w domu, ale nie chcemy się ich także pozbywać. Nie jest to droga usługa, zazwyczaj firmy mają elastyczne warunki najmu.

ramona5

Post autor: ramona5 » 01 wrz 2017 04:00

Wiem, że w Poznaniu firma kangu24.com wynajmuje magazyny od 1 do 20 m2. One są samoobsługowe, dostępne całodobowo, umowa najmu jest elastyczna, można ustalić czas jej trwania samemu, także całkiem dobra opcja. Firma posiada też magazyny w innych miastach między innymi w Warszawie, Szczecinie oraz Wrocławiu.

margo903

Post autor: margo903 » 22 wrz 2017 12:59

Z umowami pod najem trzeba bardzo uważać. Jak wynajmujesz taki magazyn to na długo i lepiej, aby nie był niespodzianek.

zdetka

Post autor: zdetka » 06 paź 2017 11:46

Jeżeli chodzi o magazyny, to ja jedynie mogę polecić projektowanie magazynów firmy Nedcon. Są najlepsi nie tylko na naszym polskim rynku, ale i całym rynku międzynarodowym. Wydaje mi się, że warto zainwestować w swoją firmę, magazyn aby przez kolejne lata dobrze prosperował i przynosił zyski.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 18 paź 2017 17:55

Moim zdaniem tak na dobrą sprawę wynajem magazynu jest bardzo ciekawym pomysłem. Oczywiście jednak zawsze wymaga on odpowiedniego wyposażenia. Oprócz wspomnianych już paleciaków, czy też innego rodzaju wózków widłowych, na pewno warto zwrócić uwagę na takie produkty jak regały magazynowe, dostępne chociażby w ofercie MetalSistem. Są one wykonane z metalu wysokiej jakości, a przy tym pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jednocześnie oferta wspomnianej firmy obejmuje różne modele tego typu artykułów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”