Suplementy - zdrowie to podstawa !

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Amelia

Re: Suplementy - zdrowie to podstawa !

Post autor: Amelia » 19 paź 2017 10:24

kammii pisze:
23 wrz 2017 13:10
Sezon na przeziębienia już się zaczął...
Ten olejek wspomaga też odchudzanie. Dobry produkt, bo naturalny.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 25 paź 2017 22:29

Jak ze wszystkim z suplementacją też należy zachować rozwagę. Na pewno nie należy kupować produktów tego typu z niesprawdzonych sklepów czy wyprodukowanych przez nieznane marki. Kluczem do właściwego wyboru są dobre opinie.

bierka

Post autor: bierka » 08 lis 2017 12:14

Są zdrowe suplementy, witaminowe na przykład. A dbając o zdrowie, wiecie co ostatnio czytałam że jest coś takiego jak celiakia i badania na nią, zobaczcie sobie, mój wujek miał wieczne problemy z brzuchem, okazało się właśnie że ma celiakie. Warto się badać jak macie boleści, dyskomfort.

ZwiekszMase
Kontakt:

Post autor: ZwiekszMase » 14 sty 2018 17:27

Suplementy nie są złe, ale trzeba wiedzieć czego nam potrzeba, przeanalizować swoją dietę. Jeśli skupiamy się tylko na zgubieniu kilogramów to warto ogarnąć jakie suplementy na redukcji są najefektywniejsze.

mamami

Post autor: mamami » 15 sty 2018 16:09

Ja tutaj https://prozdrowotny.pl/ czytam sobie o tym suplemencie wspomagającym odchudzanie z jagodami acai. Swego czasu było o nich głośno. Wiadomo, że dieta i ćwiczenia to podstawa, ale mimo wszystko chciałabym włączyć też jakąś suplementacje, żeby szybciej osiągnąć mój wymarzony efekt.

bodybuilderka

Post autor: bodybuilderka » 06 lut 2018 11:34

Ja też uważam, że w dzisiejszych czasach suplementy są bardzo potrzebne w diecie, bo żywność jest naprawdę kiepskiej jakości. Ja osobiście suplementuję się witaminą C i D, a do tego zażywam żeń szeń indyjski Pharmovit, który dodaje mi witalności, zwłaszcza kiedy mam dużo pracy i mój organizm jest już przemęczony i osłabiony. Takie zestawienie połączone z aktywnością fizyczną wpływa na to, że już od ponad roku nie łapią mnie przeziębienia ani żadne słabsze dni :right:

ubki

Post autor: ubki » 09 lut 2018 19:21

Witaminy należy spożywać w naturalnej postaci, ponieważ te przyswajają się w największej ilości, żadne tabletki nie zastąpią naturalnych owoców, jeżeli chcesz zacząć żyć zdrowo to poszukaj informacji na blogu http://www.fitnesswomen.pl/naturalne-witaminy/ mi on pomógł w zmianie nastawienia

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 14 lut 2018 08:19

Okazuje się, że produkcja suplementów jest łatwiejsza niż każdemu może się wydawać. Istnieją specjalistyczne firmy, które się tym profesjonalnie zajmują. I tak polecam zapoznać się na przykład z ofertą firmy Tantus: http://tantus.pl/. Myślę, że będzie to dobry wybór i będziecie zadowoleni z ich usług.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”