Szkolenia dla firm i pracowników

Nie objęte powyższymi kategoriami.
foxi

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post autor: foxi » 04 lis 2017 10:13

aldonka34 pisze:
03 lis 2017 08:02
Równie ważne dla osób na stanowiskach kierowniczych i kadr są szkolenia z zakresu organizacji czasu pracy i rozliczania...
Zgadza się.
U nas Most Wanted tez prowadziło te szkolenia i zainteresowałam się tematyką innych szkoleń... a jest szeroka. Mnie zainteresowało szkolenie ,które odbędzie się w styczniu 2018 -na temat "Kontrowersje i trudne przypadki z zakresu prawa pracy i BHP" .

malla

Post autor: malla » 06 lis 2017 17:48

A czy słyszeliście organizowanym przez GMC Poland. Polega on na tym że zespoły prowadzą firmę w sieci , dzięki czemu nabywają doświadczenia i umiejętności , które pomagają potem w codziennej pracy. To też jest fajny rodzaj szkolenia dla pracowników.

mamaja

Post autor: mamaja » 09 lis 2017 16:14

A jak często w Waszych firmach są przeprowadzane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ppoż ? Bo wiadomo, że bhp jest obowiązkowe raz na jakiś czas.

Elvr

Post autor: Elvr » 13 gru 2017 13:47

A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o nocleg dla pracowników przyjeżdżających na szkolenia? Konkretnie w Poznaniu. Znalazłam np coś takiego http://domdlapracownikow.pl/ i standard jest jak najbardziej ok ale pytanie na ile dni trzeba wynająć takie pokoje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”