Bluzy damskie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mirabella021

Bluzy damskie

Post autor: mirabella021 » 10 lis 2017 13:56

Witam Kochane Mamy jestem siedem miesięcy po porodzie i niestety trochę mi się przytyło.Mam zamiar zapisać się na aerobik, aby nieco popracować nad swoja sylwetką.Chciałbym się Was dopytać jak radzicie sobie ze swoją wagą po porodzie?Minął już miesiąc odkąd nie karmię już piersią i niestety waga sprzed ciąży nie powraca.Niestety mam też spory apetyt co nie sprzyja szczupłej sylwetce.Bardzo ciężko mi się ograniczać z jedzeniem.
Wiadomo przy dziecku sporo się narobię ale jednak większość czasu spędzam w domu i ruchu jest jednak zbyt mało.
Do tego jak na złość mnóstwo ubrań mam do wymiany, ponieważ są po prostu za ciasne.Koniecznie muszę sobie zamówić dwie bluzy, żebym miała w czym chodzić na aerobik, a także do codziennego użytku.Znalazłam w internecie bardzo fajną stronę i sprawdziłam,że mają sporo bluz damskich
https://magmac.pl/18-bluzy Dawno już sobie nic nie zamawiałam przez internet.Czy jesteście może zorientowane jak długo czeka się na przesyłkę?
Chce jak najszybciej rozpocząć aktywniejsze życie.Moja nadwaga bardzo źle wpływa na moje samopoczucie.Pozdrawiam.

gosh

Re: Bluzy damskie

Post autor: gosh » 14 lis 2017 14:33

Ładne bluzy widziałam ostatnio w Sinsayu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”