Wolny wniosek ;)

Problemy, błędy i sugestie związane z działaniem forum.
Awatar użytkownika
Donia
Kontakt:

Wolny wniosek ;)

Post autor: Donia » 22 sty 2009 10:29

Zastanawiam się nad jedna rzeczą - czy nie byłoby lepiej ze względów technicznych, czasowych - zrobić jeden wątek powitalny, gdzie w pierwszym poście lub też w osobnym wątku, admin czy moderator w kolejności alfabetycznej wypisał i uzupełniał nasze nicki oraz branże, w których działamy :?:

wilma

Re: Wolny wniosek ;)

Post autor: wilma » 22 sty 2009 10:30

bardzo za!

Awatar użytkownika
alcia
Kontakt:

Post autor: alcia » 22 sty 2009 10:48

bardzo przeciw :)
A tak poważnie - to wg. mnie miły zwyczaj - nowy temat, każdy może napisać o sobie co chce, można chwilkę pogadać z nowym, dowiedzieć się o nim co nieco :)
Zawsze można wrócić do powitania danej osoby, jak chcemy doczytać o niej więcej, bo nam umknęło..
A jeden wątek powitalny, to dla mnie taki śmietniczek, gubi się wszystko i miesza, ciężko się połapać co i jak, z kim teraz gadamy, kogo witamy, zwłaszcza, jak pojawi się nagle więcej osób na raz. Zamieszanie w moim odczuciu.

A co na to inne biznesmamy? :)

Awatar użytkownika
Donia
Kontakt:

Post autor: Donia » 22 sty 2009 11:21

Śmietnik, śmietnikiem, ale po to mamy wodzów, żeby ze śmieci perły wyciągali do pierwszego posta wrzucali ;)

Awatar użytkownika
woolloomooloo
Kontakt:

Post autor: woolloomooloo » 22 sty 2009 12:57

To się nie sprawdza. Na swoim forum zrobiłam jeden wątek a i tak każdy nowo przychodzący zakładał nowy i ja nic innego nie robiłam tylko przenosiłam aż dałam sobie spokój. I tak myślę że jest lepiej bo jak będę chciała sobie przypomnieć "coś o komś" to wystarczy że znajdę jego wątek. Tak też jest milej i uprzejmiej.
Pomysł jak dla mnie do bani.

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 22 sty 2009 14:24

zgadzam się z Alcią.

Awatar użytkownika
iwka

Post autor: iwka » 22 sty 2009 15:11

tez uwazam , ze tak jak jest jest bardzo fajnie , bo zawsze mozna wrocic do watku osoby i sobie przypomiec co nie co .I po co dodawac pracy "dyrekcji"

Awatar użytkownika
Donia
Kontakt:

Post autor: Donia » 22 sty 2009 16:12

woolloomooloo pisze:To się nie sprawdza. Na swoim forum zrobiłam jeden wątek a i tak każdy nowo przychodzący zakładał nowy i ja nic innego nie robiłam tylko przenosiłam aż dałam sobie spokój. I tak myślę że jest lepiej bo jak będę chciała sobie przypomnieć "coś o komś" to wystarczy że znajdę jego wątek. Tak też jest milej i uprzejmiej.
Pomysł jak dla mnie do bani.
Czy pomysł do bani - dyskutowałabym, chociażby ze względu na poniższe argumenty, bo:
- generalizować nie można - znam forum gdzie ogólny watek powitalny sprawdzil sie jak
najbardziej,
- jeżeli zakład wygra biznestata i na forum będzie nas kilka setek, to wątpię żeby któraś z nas miała czas przeszukiwać watki powitalne, w celu znalezienia, osoby, która w Mikołajkach w lecie wypożycza skutery śnieżne ;)
- po trzecie można przykleić watek z zebranymi informacjami na temat tego czym się aktualnie zajmujemy, pod warunkiem ze zainteresowana osoba wysyła priwa do admina/moderatora z prośba o wpisanie jej osoby do listy "przedsiębiorców".

Awatar użytkownika
alcia
Kontakt:

Post autor: alcia » 22 sty 2009 23:22

Donia, nadal mnie nie przekonałaś.

A trzecia opcja jest możliwa bez wprowadzania takich zmian, o jakich mówisz.
Możemy utworzyć gdzieś listę użytkowników wraz z branżami, jeśli mamy ochotę i uważam to za fajny pomysł :)

Awatar użytkownika
Donia
Kontakt:

Post autor: Donia » 23 sty 2009 08:50

alcia pisze:Donia, nadal mnie nie przekonałaś.

A trzecia opcja jest możliwa bez wprowadzania takich zmian, o jakich mówisz.
Możemy utworzyć gdzieś listę użytkowników wraz z branżami, jeśli mamy ochotę i uważam to za fajny pomysł
:)
Idealny pomysł :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o forum”