Agregator treści - nowy serwis vs Google

Problemy, błędy i sugestie związane z działaniem forum.
Biznestata

Re: Agregator treści - nowy serwis vs Google

Post autor: Biznestata » 06 kwie 2017 17:56

Napisałem nowe odwołanie, o ponownie indeksowanie strony, tym razem została pozytywnie rozpatrzona. Muszę przyznać, że jak się wyśle prośbę o rozpatrzenie nie trwa to długo, jak to kiedyś gdzieś wyczytałem. W moim przypadku było to od jednego do 4 dni, tak, że nie jest źle. Mówię tutaj o działaniach ręcznych nałożonych na stronę. W przypadku działań z automatu może to rzecz jasna trochę inaczej wyglądać. Macie pytania do mnie w tym temacie, postaram się Wam udzielić odpowiedzi.
Biznes

Biznestata

Post autor: Biznestata » 18 kwie 2017 12:23

Pomału wszystko rusza, od pozytywnego rozpatrzenia strony minęło już kilka dobrych dni, ale ponowna indeksacja nie następuje tak szybko. Coś koło 5 dni i pierwsze strony pojawiły się w wyszukiwarce. Do pełnego zaindeksowania jeszcze daleko, może potrwa to z tydzień do dwóch. Trzeba w takim przypadku uzbroić się w cierpliwość, nic za bardzo nie przyspieszymy. Bot ze względu, że to jest stara strona praktycznie siedzi cały czas, zresztą zawsze tak było, nawet jak strona miała bana.
Biznes

Biznestata

Post autor: Biznestata » 18 kwie 2017 20:05

Nie można powiedzieć, ze wszystko jest ok. Jednak jakiś filtr jest zastosowany. Tytuły artykułów nie zajmują kluczowych pozycji w wyszukiwarce, czasami nawet nie są widoczne. Tak to jest po babie, pewnie wszystko wróci na swoje miejsce za jakiś czas. Daję sobie na to kilka miesięcy. Mam nadzieję, że po tych kilku miesiącach wszystko będzie dobrze.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o forum”