ogłoszenia

Problemy, błędy i sugestie związane z działaniem forum.
Awatar użytkownika
woolloomooloo
Kontakt:

ogłoszenia

Post autor: woolloomooloo » 20 sty 2009 11:32

Czy tutaj można oferować swoje produkty w odpowiednich kategoriach? No własnie tylko jak je zaklasyfikować bo np ogłoszenia Mei Tai znalazłam ale już np torebki znalazły się tam raczej z barku odpowiedniej kategorii. Może (to tylko mała sugestia) zrobić ogólny dział np REKLAMA I SPRZEDAŻ (coś jak na chustach.info) gdzie niech każdy kto chce reklamuje, sprzedaje i spamuje do woli. Taka samowolka, ale dziewczyny robią tak różne rzeczy że trudno zrobić osobne kategorie dla niech.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za zakład i forum ;)

Biznesmama

Re: ogłoszenia

Post autor: Biznesmama » 20 sty 2009 15:54

Pokombinuję co z tą zagwozdką zrobić. Swoją drogą czekam na propozycje.

e.

Awatar użytkownika
alcia
Kontakt:

Post autor: alcia » 21 sty 2009 11:03

ja się tylko martwię, by to nie zrobiło śmietnika reklamowego z forum. Nie podoba mi się to właśnie na forum chustowym. 80% postów to reklamy lub odpowiedzi na nie. Jak przeglądam czasem, przelatuję przez większość, bo same SPRZEDAM to, SPRZEDAM tamto, WYPRZEDAŻ, OBNIŻKA, OKAZJA.. bla bla bla. Takie to niefajne...
Ale nie wiem, czy mam rację, takie to luźne odczucia :)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 21 sty 2009 11:09

mysle, ze jesli bedzie na to odpowiednio wydzielone miejsce to bedzie ok,
bede chciala to tam zerkne a jak nie to bede omijala i juz ;)
Ania

Awatar użytkownika
woolloomooloo
Kontakt:

Post autor: woolloomooloo » 21 sty 2009 11:28

alcia pisze:ja się tylko martwię, by to nie zrobiło śmietnika reklamowego z forum. Nie podoba mi się to właśnie na forum chustowym. 80% postów to reklamy lub odpowiedzi na nie. Jak przeglądam czasem, przelatuję przez większość, bo same SPRZEDAM to, SPRZEDAM tamto, WYPRZEDAŻ, OBNIŻKA, OKAZJA.. bla bla bla. Takie to niefajne...
Ale nie wiem, czy mam rację, takie to luźne odczucia :)
Ale jest na to specjalny dział i cała reszta forum pozostaje niezaśmiecona. Są tacy którzy tam po prostu nie wchodzą bo nie lubią reklam.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 21 sty 2009 11:44

Ja sobie kombinuje to tak, że będą się tworzyć tzw. fora specjalistyczne. Każde takie forum będzie miało dział do rozmów ogólnych oraz kategorie ogłoszenia, gdzie można reklamować swoje biznesy itp właśnie należące do danej kategorii. Oprócz tego jest nadrzędna kategoria Ogłoszenia. Tam widzę takie ogłoszenia o współpracy, wymianach itp... ale również jest miejsce na ogłaszanie swoich biznesów. Nie mam problemu, żeby reklam było dużo - oczywiście tych, które prowadzą Biznesmamy - po to to forum m.in. powstało - by promować ich biznesy. Ale jak zobaczycie jakąś chamską reklamę lub nadużycie - to się jej szybko pozbędziemy.

j.
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 553 razy
Biznes

kuchareczka76

Post autor: kuchareczka76 » 03 lut 2015 19:15

Niestety czasami lepiej omijac .Jesli nie ma wyjscia rób jak uważasz.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 18 lut 2017 20:11

Może by się przydała jakaś promocja naszych stron, w ramach ogłoszeń- reklamy?

Roberto

Post autor: Roberto » 23 lut 2017 10:57

Dobra myśl z tym promowaniem własnych stron, będę musiał napisać do administratora, może on coś wymyśli?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o forum”