sprzęt biurowy

Andappdh_74

sprzęt biurowy

Post autor: Andappdh_74 » 23 lut 2014 21:26

ja sprzedaję na allegro powystawowy sprzet biurowy (jak ktoś chetny - pisać dodagdamy się poza allegro taniej;)) ale wracając do tematu, zauwazyłam ze ludzie nie czytają opisów. mam jak byk napiasne że powystawowe, ze gwarancja rozruchowa, a te tempe ludziska chcą kupic 50% tańszy sprzęt, ale jeszcze żeby miał gwarancję na pół roku i komplet tuszy w zestawie, no kurcze - cos za coś

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Re: sprzęt biurowy

Post autor: Madzia Datura » 24 lut 2014 14:04

Hejka, też zauważyłam że ludzie powoli przechodzą na pismo obrazkowe ;) Ale nie ma co narzekać bo i tak nie jest źle :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 24 lut 2014 19:39

haha ludzie już tak mają, a może ceny masz nie takie. Próbowałaś zrobić analizę allegro ? Wiem że tradewatch.pl się czymś takim zajmuje. Moim zdaniem od tego typu rzeczy i badania rynku powinno się zaczynać jakąkolwiek sprzedaż

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 10 lis 2014 07:37

Sprzęt i akcesoria biurowe pochłaniają bardzo dużą część budżetu każdej firmy, ale bez nich nie jest możliwa jakakolwiek praca. Osobiście uważam, że nie warto na tym oszczędzać, bo sprzęt kupiony np. na allegro, bez normalnej gwarancji, może szybko okazać się wadliwy i będzie trzeba go wymienić. Dlatego jeśli oszczędzać na sprzęcie biurowym czy na akcesoriach biurowych, to w sposób racjonalny, kupując online. W sieci jest wiele firm, np. Solo-Kolos, które mają spory asortyment, w rozsądnych cenach. Dodatkowo często można spotkać tam promocje czy jakieś obniżki. Myślę też, że z takimi firmami online można się dogadać co do rabatów itp. A oferowane sprzęty i akcesoria są nowe i na gwarancji, dlatego nie ma po zakupie problemów.

opelomaniak

Post autor: opelomaniak » 09 gru 2014 22:05

Zgadzam sie z przedmowczynia w pelni :)

Ługin

Post autor: Ługin » 12 gru 2014 08:22

Ale na allegro przeważnie takie rzeczy wystawiają sklepy. Na pewno tam się znajduje gwarancja itd. Jak pracownik zobaczy jakąś używaną rzecz to nie będzie szczęśliwy :)

aneta2585

Post autor: aneta2585 » 20 gru 2014 20:04

Andappdh_74 pisze:ja sprzedaję na allegro powystawowy sprzet biurowy (jak ktoś chetny - pisać dodagdamy się poza allegro taniej;)) ale wracając do tematu, zauwazyłam ze ludzie nie czytają opisów. mam jak byk napiasne że powystawowe, ze gwarancja rozruchowa, a te tempe ludziska chcą kupic 50% tańszy sprzęt, ale jeszcze żeby miał gwarancję na pół roku i komplet tuszy w zestawie, no kurcze - cos za coś
Myślę jednak, że masz chętnych na tego typu rzeczy. Sama bym się chętnie zdecydowała na tego typu sprzęt przy zakładaniu firmy, bo to znacząco obniża koszty. A powystawowe nie znaczy wcale używane czy gorsze.

epita

Post autor: epita » 01 sty 2015 15:18

normalna sprawa że ludzie nie czytają, wystarczą obrazki,fotki czy infografiki i każdy niby wszystko już wie, ale dzięki temu sprzedaż się zwiększa.

Awatar użytkownika
Ogrodolandia
Kontakt:

Post autor: Ogrodolandia » 07 sty 2015 21:50

Chyba jednak zależy na kogo trafisz... Ale to prawda, że ludzie się rozbestwiają coraz bardziej i pewne kwestie przestają docierać. Tak jak z autem - najlepiej w cenie 20 - letniego i w jakości fabrycznie nowego. A nie ma siły, używany samochód będzie nosił ślady eksploatacji.
Ogród może być jak myśli nieuczesane, może być zwierciadłem duszy człowieka, magicznym miejscem domownika :)

barylkaa

Post autor: barylkaa » 24 lip 2015 15:38

A skąd masz takie informacje>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”