Poradniki nt skutecznej sprzedaży

Jeen0w
Kontakt:

Re: Poradniki nt skutecznej sprzedaży

Post autor: Jeen0w » 18 kwie 2016 14:55

Już trochę przedawniony ten poradnik, temat tak szybko się rozwija, że żeby być na topie to trzeba czytać poradniki z przed kilku miesięcy maksymalnie.

mikowska

Post autor: mikowska » 01 cze 2016 23:24

To prawda trzeba być ciągle na bieżąco. Od siebie mogę polecić serwersms.pl - to platforma za pośrednictwem, które można zlecić wysyłkę wiadomości tekstowych. To dobre rozwiązaniem, jeżeli dużo czasu spędzamy na odpisywaniu klientom na mejle. W sklepach internetowych sprawdza się świetnie.

moskwa

Post autor: moskwa » 09 sie 2016 01:05

Marketing mobilny jest skuteczny, według mnie warto spróbować wdrożyć takie działania. Takie platformy do wysyłki smsów można zazwyczaj przetestować bezpłatnie. Dla mnie to dobry sposób, aby móc szybko skontaktować się z klientem.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 18 lis 2016 22:33

Jak wygląda taka masowa wysyłka wiadomości sms u Was? Macie doświadczenie w temacie? Jestem ciekawa jak klienci reagują na takie działania. W sumie platformy typu serwersms można przetestować bezpłatnie, także nic nie tracimy. Myślę, że powiadomienia mają szansę się sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”