szablon na allegro

mamikaa

Re: szablon na allegro

Post autor: mamikaa » 15 lip 2014 19:47

Ja zamawiałam za 1.50 jeden i nie męczyłam sie sama

Mustank1

Post autor: Mustank1 » 23 gru 2014 12:56

Naprawdę tylko 1.50 zł to kosztuje ? To naprawdę tanio? A takie tanie potrafią przyciągnąć klienta czy są takimi podstawowymi ?

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 26 sty 2015 11:56

a potem jeszcze wprowadź jakieś dodatkowe rzeczy, możesz skorzystać z aukcjoner.pl tam masz fajne darmowe narzędzia do allegro

nales

Post autor: nales » 26 mar 2015 15:04

kubiaczka pisze:a potem jeszcze wprowadź jakieś dodatkowe rzeczy, możesz skorzystać z aukcjoner.pl tam masz fajne darmowe narzędzia do allegro
Przeglądałam stronę, o której piszesz i najbardziej przyda mi się hosting zdjęć, który niektórzy oferują, bo dość często aktualizuje zdjęcia i potrzebuje mieć miejsce, gdzie je będę trzymać.

StaszekL

Post autor: StaszekL » 09 kwie 2015 04:28

Są dostępne darmowe programy do tworzenia szablonów.

czarnyczarek

Post autor: czarnyczarek » 02 wrz 2015 11:10

jak chcesz miec ładny to najlepiej zrobić samemu albo kupić od jakiejś firmy ale nie gotowca co daja każdemu t ylko taki jaki Ty chcesz. to nie może być jakoś specjalnie drogie - oczywiście zależy od szablonu

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 03 wrz 2015 14:44

Taż uważam, że szablon powinien być zrobiony na miarę działalności. W końcu on ma nas reprezentować a wizualny wygląd akurat tam ma bardzo duży wpływ na sprzedaż. Poszukaj jakiś grafików na pewno coś ładnego zrobi.

mikowska

Post autor: mikowska » 04 cze 2016 13:17

Jeżeli szukacie szablonów na allegro, rzućcie okiem na tą stronę http://szablonynaallegro.pl/ - mają ciekawe pomysły. Moim zdaniem w przypadku sprzedaży za pośrednictwem allegro dobry szablon jest kluczowy i świadczy o profesjonalizmie firmy, także warto zainwestować w dobry szablon oraz opisy produktów.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 22 cze 2016 13:27

Też korzystam z darmowych szablonów na allegro.

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 13 sty 2017 12:35

Szablon zawsze przyciąga, nadaje estetyki i jakiegoś takiego zaufania do sprzedawcy (że stara się zadbać o szczegóły dla klienta i nic nie ukrywa bo wszystko opisuje i nawet obrazuje). W związku z czym daje taki dobry pogląd o sprzedającym, o jego dokładności (że nie robi czegoś na odpiernicz) i w ogóle. A szablonow darmowych jest full na necie i mozna tez je spokojnie poprzerabiac jeszcze samodzielnie. Filozofia wielka to nie jest, a umili dwum stronom transakcje na pewno bo aukcja bedzie czytelniejsza i pewniejsza nieco.

Ogolnie to polecam stronki: allegro-szablony.pl/darmowe-szablony-allegro/ || robimyaukcje.pl/darmowe-szablony-allegro/ || aleszablony.pl/szablony# || szablony.toproste.com.pl

A zawsze mozna tez kupic jakis wyjatkowy szablon uniwersalny za drobne 29zl alledysk.pl/szablony i wtedy uzytkujemy taki szablon nawet do konca zycia, wiec nie ma problemu. Jeden koszt i na dlugo, a mamy porzadny szablonik. Takze tez warto. A i dodatkowo mogę też polecić stronkę do programu gdzie fajnie będzie można obsługiwać na koncie wszystkie spływające zamówienia z Allegro i nawet wystawiać do nich faktury, paragony itd itp., jeżeli chcemy. systim.pl

:shhh: :whatme: :whatme:
www.systim.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”