Regulamin na Allegro

Kontakt:

Regulamin na Allegro

Post autor: karma » 17 kwie 2009 15:59

Mam prosbe - pytanie
do wszystkich dzialajacych na Allegro bo jak wiadomo doswiadczenie to podstawa wszelkih dzialan ;)
Wlasnie tworze wszystkie teksty potrzebne do opisu/ o mnie - sprzedawca i regulamin
Oczywiscie mam regulamin, ktory wisi i funkcjonuje w naszym sklepie ale moze sa jakies - sprawy - kwestie inne, ktore dobrze jest zaznaczyc w regulaminie sprzedajac na Allegro. Inna specyfika sprzedazy - moze macie jakies uwagi :?:
wdzieczna bede :)

Awatar użytkownika
ulcik
Kontakt:

Re: Regulamin na Allegro

Post autor: ulcik » 19 kwie 2009 15:14

hmm ..a dokładniej ?
zobacz co ja mam u siebie konto antykwariat_itp i może przyjdzie Ci coś do głowy :)

u

Kontakt:

Post autor: karma » 20 kwie 2009 16:30

Pytajac sie o specyficzne punkty w regiulaminie na Allegro pomyslam ze moze powinnien znalezc sie tam jakis punkt, ktory nasunelo samo zycie. Np dotyczacy zwrotow towaru lub ich ewentualnej wymiany. A moze jeszcze cos co ulatwia wspolprace - kontakt z ewentualnym klientem. Ale juz napisalam regulamin - i zobaczymy czy sie sprawdzi w allegrowym zyciu :roll:

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 20 kwie 2009 22:37

karma pisze:Pytajac sie o specyficzne punkty w regiulaminie na Allegro pomyslam ze moze powinnien znalezc sie tam jakis punkt, ktory nasunelo samo zycie. Np dotyczacy zwrotow towaru lub ich ewentualnej wymiany. A moze jeszcze cos co ulatwia wspolprace - kontakt z ewentualnym klientem. Ale juz napisalam regulamin - i zobaczymy czy sie sprawdzi w allegrowym zyciu :roll:

Zachęcanie Allegrowiczów do kontaktu ze sobą jest bardzo tępione przez Allegro.
Ja na aukcji z kilkunastoma wzorami zaproszeń miałam kiedyś zamieszczoną prośbę o kontakt przed aukcją w celu ustaenia czy dostępna jest żądana ilość zaproszeń danego wzoru. /Ozdabiam ręcznie - nie zawsze mam wszystkie półprodukty dla każdego wzoru/. Allegro usunęło moje aukcje z tą prośbą bez zadnego nawet ostrzeżenia.

Pisząc swój własny regulamin na stronie 'O mnie' przestudiuj najpierw bardzo dokładnie regulamin Allegro.
Ania

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 26 sie 2010 20:58

Usunęli, ponieważ boją się, że sprzedasz im poza allegro, a wtedy prowizja im ucieknie. Teraz wymyślili, że nawet jak masz buty w 10 rozmiarach, to musisz wystawić 10 razy ten but - i każdy z innym rozmiarem - absurd. Jedyne, co można ominąć, to punkt, że podobne, z podobnych materiałów, w odmiennym kolorze można zrobić na 1 aukcji i wtedy dać wybór.

aakosmik

Post autor: aakosmik » 23 mar 2015 20:26

Ja skopiowałam regulamin od starego sklepu.

derolka

Post autor: derolka » 12 cze 2015 12:07

Dzięki, własnie takiej odpowiedzi szukałam:)

barylkaa

Post autor: barylkaa » 24 lip 2015 15:36

A skąd macie takie informacje?

maya78

Post autor: maya78 » 22 gru 2015 16:23

a jak z ebay? probowalyscie?

Ramona34

Post autor: Ramona34 » 29 maja 2017 08:58

Na Ebay mozna też próbować, ale na rynki zachodnie. Opłaty są znacznie większe, tzn jak już coś się sprzeda. Co do sprzedaży w Polsce to raczej nikt tam nie kupuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”