Sklepy allegro

Awatar użytkownika
r0sie

Re: Sklepy allegro

Post autor: r0sie » 01 cze 2009 11:36

bardzo przyjemny szablon, powodzenia :!:
Ania

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 22 cze 2009 13:23

Karma i jka wrażenia z allegro?
Szablon śliczny, ja nie włożyłam tyle pracy w swój, a może warto było, bo przeciągnęłabym klientów do własciwego sklepu:)

Miałam sklep równiez w ramach allegro, ale - sklep był gorzej pozycjonowany w wyszukiwarce allegro!!! więc odpuściłam sobie.

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 22 cze 2009 13:25

i miałam, na początku, zdjęcia z podpisem nawiązującym do sklepu- nieświadomie- i cos ię stało? zablokowali mi aukcje, potem z pokorą poprawiłam się i już wystawiałam poprawnie:)

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 26 sie 2010 20:54

r0sie pisze:
Olenia pisze: Aha, i link i zachęta do odwiedzenia sklepu na innej stronie www niż Allegro jest na bakier z ich regulaminem...
Miałam sytuacje, że Allegro usuwało moje aukcje, które naruszały regulamin.
Link taki można zamieścić na stronie 'O mnie' natomiast w opisie sklepu nie, ciekawe co za różnica.. :roll:
NAPRAWDĘ W "O MNIE" MOŻNA ZAMIEŚCIĆ LINK?????

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 26 sie 2010 21:00

Margo Ty lepiej pisz co u Ciebie. :mrgreen: Rozwinęłaś skrzydła?

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 26 sie 2010 23:53

margotvb pisze:
r0sie pisze:
Olenia pisze: Aha, i link i zachęta do odwiedzenia sklepu na innej stronie www niż Allegro jest na bakier z ich regulaminem...
Miałam sytuacje, że Allegro usuwało moje aukcje, które naruszały regulamin.
Link taki można zamieścić na stronie 'O mnie' natomiast w opisie sklepu nie, ciekawe co za różnica.. :roll:
NAPRAWDĘ W "O MNIE" MOŻNA ZAMIEŚCIĆ LINK?????

Można było, gdy studiowałam regulamin kilka lat temu :lol: nie wiem czy od tego czasu się coś zmieniło czy nie w każdym razie nikt się nie doczepia póki co ;)

Właśnie, pisz co u Ciebie!
Ania

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 28 sie 2010 20:52

Rozwijam sie, rozwijam, szczegolnie strone ozdob slubnych do wlosow. Troche iwestuje w minireklame, bo w listopadzie mijaja 2 lata od zalozenia firmy i przyjdzie mi zwykly ZUS placic..... Wiec nie wiem, jak to dalej bedzie, tym bardziej ze po drodze wpadl do naszej rodzinki niespodziewany, acz milusi gosc - coreczka :) Ma pol roczku. I tak probuje z firma w domu i 3 dzieci... Nie jest latwo. Moze od wrzesnia sie ruszy, bo starszy do szkoly, modszy do przedszkola :mrgreen:

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 28 sie 2010 20:54

margotvb pisze:Rozwijam sie, rozwijam, szczegolnie strone ozdob slubnych do wlosow. Troche iwestuje w minireklame, bo w listopadzie mijaja 2 lata od zalozenia firmy i przyjdzie mi zwykly ZUS placic..... Wiec nie wiem, jak to dalej bedzie, tym bardziej ze po drodze wpadl do naszej rodzinki niespodziewany, acz milusi gosc - coreczka :) Ma pol roczku. I tak probuje z firma w domu i 3 dzieci... Nie jest latwo. Moze od wrzesnia sie ruszy, bo starszy do szkoly, modszy do przedszkola :mrgreen:

No to gratulujemy!
Ania

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 29 sie 2010 12:23

margotvb pisze:Rozwijam sie, rozwijam, szczegolnie strone ozdob slubnych do wlosow. Troche iwestuje w minireklame, bo w listopadzie mijaja 2 lata od zalozenia firmy i przyjdzie mi zwykly ZUS placic..... Wiec nie wiem, jak to dalej bedzie, tym bardziej ze po drodze wpadl do naszej rodzinki niespodziewany, acz milusi gosc - coreczka :) Ma pol roczku. I tak probuje z firma w domu i 3 dzieci... Nie jest latwo. Moze od wrzesnia sie ruszy, bo starszy do szkoly, modszy do przedszkola :mrgreen:
Margo gratulacje!! :D
Mam identycznie jak Ty: wyższy ZUS od listopada, i nadzieja od września: starsza do szkoły, młodszy do przedszkola :D

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 29 sie 2010 13:03

trzymam dziewczyny kciuki!!
u mnie wysoki zus od lutego;-///

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”