allegro- na co zwracacie uwage kupujac towar?

Michalina

Re: allegro- na co zwracacie uwage kupujac towar?

Post autor: Michalina » 30 lis 2016 12:13

na opis produktu i opinie innych kupujących

Miska990

Post autor: Miska990 » 14 gru 2016 17:49

Ja tak jak wyżej - w pierwszej kolejności na opinie o danym sprzedawcy. Można wiele się dowiedzieć przeglądając tablicę z komentarzami. Ostatnio jednak co raz częściej kupuję też w sklepach internetowych niż na Allegro. W sklepach online kupuję głównie odzież, oraz czasami jakieś perfumy. Obecnie na Allegro nie ma też moich ulubionych sprzedawców u których kupowałam wcześniej tego typu rzeczy. Moim zdaniem co raz więcej osób skłania się też ku zakupom w sklepach internetowych.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2017 12:58 przez Miska990, łącznie zmieniany 1 raz.

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 16 gru 2016 16:51

Ogólnie rzadziej kupuje indywidualnie bo czesciej w sumie cos dla firmy itd. ale ogolnie zwracam pierwsze co uwage na to czy dany uzytkownik allegro dlugo istnieje na allegro, czy ma jakies gwiazdki czy opinie. Jezeli ma opinie to nawet sprawdzam niekiedy czy dnay uzytkownik kupil produkt jaki ja chce kupic - jak tak to pisze do niego z zapytaniem o opinie, zdjeciem itd. To ejst bardzo fajny patent na dowiedzenie sie, jaki w rzeczywistosci jest dany produkt, mi to bardzo pomaga! Takze opinie klientow sa na 1 miejscu, rowno ze sprawdzeniem egzystencji allegrowicza na tej platformie.

Reszta to w sumie tylko dodatki.
www.systim.pl

KarolObr

Post autor: KarolObr » 01 lut 2017 15:22

Ja zwracam uwagę w pierwszej kolejności na komentarze, potem na zdjęcia i opisy. Gdy mam wątpliwości to pytam się sprzedawcy o możliwość dosłania zdjęcia.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 13 kwie 2017 20:27

Na koszty transportu. Ludzie kombinują z tymi kosztami i czasami jak niby coś jest najtańsze, nie jest aż tak tanie. Całe szczęście, że jest taka opcja, gdzie można sprawdzić ile wynosi cena towaru razem z dostawą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”