Kupuję na chińskim Allegro sprzedaję na polskim

pracowita

Kupuję na chińskim Allegro sprzedaję na polskim

Post autor: pracowita » 28 lip 2015 18:36

Ostatnio głośno w sieci jest o "chińskim" Allegro, gdzie można tanio kupić i do tego mamy darmową dostawę do Polski. Wyczytałam też na forum, że możliwe są przelewy24, choć nie w każdym przypadku to funkcjonuje. Macie jakieś doświadczenia z chińskim Allegro, bo ja chyba się zdecyduję.

Roberto

Re: Kupuję na chińskim Allegro sprzedaję na polskim

Post autor: Roberto » 30 lip 2015 20:55

Jest kilka stron, które oferują tego typu zakupy, można wybrać taką, która bardziej odpowiada.

zarkoa

Post autor: zarkoa » 11 sie 2015 10:21

Kochana chinskie allegro jest ok, ale dopóki robisz małe zakupy. Nie pamiętam do jakiej kwoty można kupować, bo jej przekroczeniu płacisz cło i już się nie opłaca

PerciakP
Kontakt:

Post autor: PerciakP » 16 sie 2015 10:46

Małe zakupy , pojedyncze sztuki, niezbyt drogie się opłaca ( bo w 99% przypadków nie zapłacimy cła) Przy dużych zakupach już cła nie ominiemy.

mikruska

Post autor: mikruska » 17 sie 2015 16:28

Ja co prawda nie mam żadnego doświadczenia z chińskim allegro, ale Ci mogę polecić jeśli chodzi już o sprzedaz takie coś jak aukcjoner. Bardzo przyjemne narzędzia ma, ułatwiają handel na allegro plus jeszcze pozwalaja Ci troche zaoszczedzić, bo na przxyklad jak dajesz duzo zdjec to allegro Ci nalicza prowizje, a tu masz za darmo, tak samo jak panele aukcyjne czy tez mozesz sledzic kto Ci nie wystawil komentarza, co Ci sie przyda na poczatku, bo wiadomo ze ludzie chetniej kupuja jak sa jednak te komentarze :) mam nadzieje ze pomoglam

wczekoladzie

Post autor: wczekoladzie » 27 sie 2015 15:30

podajcie adres tego chińskiego allegro? i przy jakiej kwocie jest cło

Milistan93

Post autor: Milistan93 » 11 wrz 2015 09:07

Cło to nie jest nic strasznego, skoro sprzedajecie to potem na polskim allegro to chyba normalne, że towar się cli?
Poza tym można tam kupić na tyle tanio, że i tak się to opłaca

mikasa
Kontakt:

Post autor: mikasa » 11 sty 2016 23:02

Ryzykowny biznes, ale zawsze można spróbować.

Awatar użytkownika
kacper444

Post autor: kacper444 » 03 paź 2016 22:06

Podobno się miesiącami czeka na te chińskie. Czy to nie jest jakiś totalny szajs?
Jeśli dziś zacznę robić coś czego innym się nie chce, jutro zrobię coś czego oni nie będą w stanie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 24 sty 2017 10:30

Zgadzam się, podchodząc do handlu w ten sposób, ryzykuje się zarówno jakością produktów, co jest faktem, jak i czasem dostawy. Dużo lepiej zająć się skupowaniem i sprzedażą ciekawych produktów wyłącznie na polskich platformach zakupowych. Mam znajomych, którzy działają w ten sposób, np z elektroniką i bardzo dobrze na tym zarabiają. Wiem, że pomocny przy takich działaniach jest program autohunter24.pl, który monitoruje aukcje w internecie i gdy pojawi się atrakcyjna oferta, wysyła do Was powiadomienie. Dzięki temu w klarowny sposób można zarobić dobre pieniądze na polskich aukcjach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”