Taniej na Allegro..

Sazale
Kontakt:

Re: Taniej na Allegro..

Post autor: Sazale » 17 gru 2015 14:28

Ja nie polecam allegro, każda firma teraz ma swój sklep internetowy i oprócz tego sprzedaje na allegro. Porównajcie sobie ceny obu tych sklepów to zrozumiecie. :)

cassie86

Post autor: cassie86 » 22 gru 2015 00:33

ja allegro nie lubię, przy drobnicy to sie nie oplaca, bo prowizje są drakońskie. Do sprzedazy lepsze są e-sklepy. chyba, ze rozkrecamy biznes i wtedy- warto sie rozreklamowac...

MatkaBolka89

Post autor: MatkaBolka89 » 22 gru 2015 15:48

Właśnie się dowiedziałam, że mój zamówiony prezent nie dojdzie na święta :( Nie będzie perkusji pod choinką dla dzieciaka - wada przedświątecznych zakupów na Allegro!

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 05 sty 2016 13:29

Ale mówimy o sprzedaży czy kupnie? Bo jak do sprzedaży to można zaoszczędzić na przykład takim sposobem ze zamiast płacić prowizje za dodawanie zdjęć to na przykład użyć aukcjoner.pl, robi super te galerie moim zdaniem. (no a przez to też mniejsze ceny można dać :P)

Roberto

Post autor: Roberto » 25 sty 2016 12:37

Nie zawsze musi być taniej na Allegro. Prowizje są duże, a w sklepach internetowych niewielkie, tak, że warto też sprawdzić ofertę firmy w sklepie.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 12 lut 2016 15:35

MatkaBolka89 pisze:Właśnie się dowiedziałam, że mój zamówiony prezent nie dojdzie na święta :( Nie będzie perkusji pod choinką dla dzieciaka - wada przedświątecznych zakupów na Allegro!
Ja sądzę, że jeśli chodzi o wybór perkusji, to warto zajrzeć na drumcenter.pl, gdzie można znaleźć naprawdę sporo ładnych instrumentów perkusyjnych w atrakcyjnej cenie.

Beti78

Post autor: Beti78 » 23 mar 2016 19:06

A ja mam jeszcze inne spostrzeżenia co do allegro, sklepów internetowych w Polsce i wspomnianego serwisu Tanio z Chin. Chodzi o to że sprzedaż czegokolwiek nie jest łatwa - sama mam sklep internetowy. Z allegro praktycznie zrezygnowałam po zmianie zasad na allegro (a było całkiem fajnie). Teraz sprzedaż czegokolwiek na allegro graniczy z cudem. Tylko wielkie ryby w danej branży pojawiają się na pierwszych miejscach wyszukiwania allegro, a reszta gdzieś daleko w tyle....
Dlatego postawiłam na swój sklepik, ale też jest ciężko, jak człowiek da kasę na reklamę to sprzedaż idzie, ale .... praktycznie pokrywa tylko koszty reklamy. Ale robię tak teraz sporadycznie i bazuję w głównej mierze na naturalnym ruchu. I tu zastosowałam kilka razy pewien trik. Allegro bierze od 5% do 8% prowizji. Więc jeśli widzę sklep sprzedawcy, który ma sprzedaż także na allegro to kupuję w sklepie, ale pytam czy dadząmi rabat właśnie w wysokości prowizji, którą sprzedawcy mają na allegro - z reguły się zgadzają :D

Jeżeli natomiast chodzi a Tani z Chin - nie polecam. Zdecydowanie lepszy i tańszy serwis to aliexpress. w ostatnim czasie zamawiam prywatnie dla siebie smartfony (dokładniej dla bliższej i dalszej rodzinki). Kupiłam też komputerek który można podłączyć do TV oraz kilka ciuchów.

Miranda

Post autor: Miranda » 19 kwie 2016 21:55

No taniej jest i to o wiele taniej - to wiadomo. Jednak pozostaje jeszcze kwestia jakosci tego towaru z Chin? No i problemy z podwojnym ksiegowaniem - czytalas np na tym blogu o tym?

kaariaan89

Post autor: kaariaan89 » 25 maja 2016 23:37

A ja ostatnio przekonałam się, że wcale nie jest taniej na allegro. Na Lamoda znalazłam też super ceny, a wszystkie rzeczy są nowe i od dobrych, a przede wszystkich znanych producentów. Same sprawdzcie chociażby takie sukienki imprezowe - na allegro trudo coś takiego znalezc w tak dobrej cenie

Benedykta

Post autor: Benedykta » 06 maja 2017 23:04

Chyba nie zawsze jest taniej, no ale większość tam kupuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody skutecznej sprzedaży”