Szyję MT na zamówienie

Awatar użytkownika
alcia
Kontakt:

Szyję MT na zamówienie

Post autor: alcia » 19 sty 2009 13:31

Chciałam się tu ogłosić, że szyję Mei Tai'e.

Jestem w stanie wykonać raczej wszystko, jeśli chodzi o ozdoby, aplikacje, kształt MT (i zagłówka), rozmiar, rodzaj materiału, wszelkie udziwnienia...
MT są dwustronne.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne - moje MT na pewno są bezpieczne. Poza widocznymi na zewnątrz warstwami materiału jest jeszcze jedna wewnętrzna, wzmocniona mocnym płótnem, do której to są wszyte bardzo solidnie pasy, również w tych miejscach wzmocnione, potem jeszcze dodatkowo wszyte w warstwy zewnętrzne. Nie ma możliwości, by coś się zerwało, czy coś w tym stylu ;)
Pasy ramienne i pas biodrowy są wypełnione na odpowiedniej długości, dla wygody noszącego. Tak samo zagłówek - dzięki temu jest wzmocniony i do tego mięciutki. Mogę też wszywać wypełnienie po bokach, gdzie są dziecka nóżki.

Zamawianie wygląda w ten sposób, że na PW "dogadujemy się" co do wyglądu MT (rodzaj materiału, kolorystyka, aplikacja itp - wedle życzeń osoby zamawiającej, lub zgodnie z moją inwencją Twórczą, jeśli takie jest życzenie zamawiającego :) .. a na ogół wspólnymi siłami do czegoś dochodzimy :) ). Potem szyję, wysyłam zdjęcia i czekam na ewentualną akceptację. jeśli wszystko OK - wysyłamy :)

olciapomor

Re: Szyję MT na zamówienie

Post autor: olciapomor » 18 lut 2015 21:55

Jakie cuda! <3 jak bede miała dzieciątko to się zgłaszam! <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”